PARTNEŘI WEBU
  • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

19.1.2013, Radek Papáček

Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

Aktuálně na webu

Na cestě do Motoru je Miloslav Čermák!

včera, Tisková zpráva

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Příchod dalšího hráče je na spadnutí. Ze Slavie se na jih Čech přesunul útočník Miloslav Čermák, který v uplynulé sezoně v sešívaném dresu nastřílel skvělých 27 gólů a nasbíral 53 bodů! V Motoru se už zapojil do tréninku. "Definitivně jeho...

Liška: Dlouhodobým cílem je získat statut akademie

19.5.2016, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Pozvání k původně plánovanému krátkému rozhovoru, který se ve výsledku poměrně protáhnul, přijal nový manažer mládeže pan Jaroslav Liška.

Letní hokejový kemp Martina Hanzala 2016

18.5.2016, Redakce

Č. Budějovice - HC Motor České Budějovice pořádá další ročník Letního hokejového kempu Martina Hanzala. Tato akce se stává již tradicí a nemá nouzi o účastníky. Ještě je posledních pár míst volných.

Fotbal přeložen

Fotbalové utkání SK Sedlec - ČEZ Motor České Budějovice bylo kvůli počasí přeloženo na 8. června v 18 hodin.

dnes

Zemřel Milan Knotek

Ve věku 80 let zemřel bývalý útočník našeho mužstva Milan Knotek. V českobudějovickém dresu odehrál 8 sezon, kolem 90 zápasů a vstřelil 14 gólů. Naposledy mu zaplněná hala aplaudovala u příležitosti jeho 80. narozenin při únorovém duelu s Benátkami nad Jizerou. Čest jeho památce!

16.5.2016

Motoru začala příprava

V pondělí 2. května se tým poprvé sešel k přípravě na sezónu 2016/2017. Hráči absolvovali tréninkovou jednotku v tělocvičně, nechyběl ani fotbálek. Foto z prvního dne přípravy naleznete na ZDE!

2.5.2016
    Archiv aktualit