PARTNEŘI WEBU
 • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

  19.1.2013, Radek Papáček

  Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

  Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

  Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

  HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

  HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

  Aktuálně na webu

  Zlomí Jihočeši v Litoměřicích prokletí venkovních zápasů?

  dnes, Miroslav Mayer

  Č. Budějovice - Už od přípravy zajímá fanoušky Motoru ze všeho nejvíce, jestli už Jihočeši prolomí prokletí venkovních zápasů a začnou i na ledech soupeřů produkovat hokej, který se od nich očekává a měl by mužstvo přivést zpět na výsluní. Věřme, že s příchodem nového měsíce se...

  Mládež: Pozvánka na víkend

  včera, Karel Svoboda

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zatímco mladší dorostenci využili svátečního dne k sehrání dalšího extraligového klání, juniorka a starší dorostenci pilně potrénovali tak, aby nadcházející víkend byl pro mládežnické celky Motoru co nejúspěšnější.

  PRO–CEB 3:1 – Venku to zkrátka nejde. Jeden gól v Prostějově na body nestačil

  před 2 dny, Matěj Mayer

  PROSTĚJOV — Jihočeši vstoupili do utkání 9. kola WSM ligy na ledě Prostějova velmi vlažně. První dvacetiminutovku prohráli 0:2, což byl náskok, který už se Motoru stáhnout nepodařilo. Jediný zásah hostujícího celku obstaral Miloslav Čermák, jehož zbytečný faul...

  Aktuality

  Esposito pokračuje

  Kanadská posila Angelo Esposito svými výkony přesvědčil vedení Motoru a obě strany se tak po měsíční zkoušce dohodly na potvrzení roční smlouvy.

  před 3 dny

  Rezervace permanentek

  Po utkání s Frýdkem budou nevyzvednuté rezervace permanentek uvolněny do prodeje. Pokud si je do té doby nestihnete vyzvednout a máte o ně nadále zájem, napište na klub@hcmotor.cz.

  20.9.2016

  Vstupenky na Frýdek

  Byl spuštěn rezervační systém na vstupenky na středeční utkání s Frýdkem-Místkem.

  18.9.2016
  Archiv aktualit