PARTNEŘI WEBU
 • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

  19.1.2013, Radek Papáček

  Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

  Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

  Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

  HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

  HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

  Aktuálně na webu

  MDO: JIH - CEB 3:5 Šestá výhra v řadě mladšího dorostu

  včera, Denisa Józsová

  V rámci dvanáctého kola zamířil mladší dorost na led Dukly Jihlavy. Motor začal zápas ve velkém stylu a ve 28. minutě vedl již 5:0. Jenže dorost jakoby tento stav ukolíbal a Jihlava ho začala přehrávat. Nakonec si ale hráči Českých Budějovic přivezli tři body za výhru 5:3 a...

  MST – CEB 3:4 – Jihočeši se štěstím vyhráli v Mostě

  před 2 dny, Miroslav Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Hráči Motoru sehráli v Mostě vyrovnaný zápas. Oba týmy se přetahovaly o vedení v zápase. Nakonec byli šťastnější Jihočeši, když rozhodující branku vstřelil ve třetí třetině Tomáš Nouza. Domácí se pak snažili vyrovnat, ale to se už...

  JUN: JIH – CEB 3:2p – Juniorka v Jihlavě padla až v prodloužení

  před 2 dny, Miroslav Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Junioři HC Motor prohráli v Jihlavě a přerušili tak šňůru šesti vítězných zápasů v řadě. Dukla otočila zápas ve třetí třetině, ale 19 vteřin před koncem stačil vyrovnat Jakub Doktor. V prodloužení byli šťastnější domácí a získali druhý...

  Aktuality

  Zemřel F. Vápeník

  Ve středu 12. října ve večerních hodinách zemřel ve věku 70 let bývalý obránce našeho klubu František Vápeník. V Motoru odehrál celkem 8 sezon, nastřílel 15 gólů a podílel se na dvou postupech do nejvyšší soutěže. Čest jeho památce!

  13.10.2016

  Točík do Tábora

  Na základě dohody mezi Motorem, Táborem a David servisem se talentovaný Dominik Točík přesouvá na hostování do HC Tábor. Opačným směrem do David servisu může zamířit táborský Zayml.

  11.10.2016

  Filip Novák do Pardubic

  Odchovanec Filip Novák začne sezonu v české extralize, zatím na měsíc bude hostovat v Pardubicích.

  3.10.2016
  Archiv aktualit