PARTNEŘI WEBU
 • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

  19.1.2013, Radek Papáček

  Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

  Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

  Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

  HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

  HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

  Aktuálně na webu

  Věřím, že jsem na správném místě, usmívá se Angelo Esposito

  včera, Jaroslav Pešek

  České Budějovice: Dlouho volali budějovičtí fanoušci po kanadské posile. Letos se jim dostalo hned dvou. Po řízném obránci Fillmanovi přichází i posila do útočných řad. Angelo...

  Dva nejúspěšnější jihočeské kluby proti sobě! Motor jede do Tábora

  včera, Jaroslav Pešek

  Už zítra mají budějovičtí hokejisté na programu další zajímavé střetnutí v rámci přípravy. Tentokrát zajíždí do Tábora, aby zde svedli souboj s jedním z nejsilnějších týmů druhé ligy. Zápas to jistě bude zajímavý, už jen z toho důvodu, že se proti sobě postaví hráči, kteří se...

  JUN: Hrací systém DHL extraligy

  včera, Karel Svoboda

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Nová sezóna již klepe na dveře, přípravné zápasy mládežnických celků jsou v plném proudu. Tento týden začíná všem týmům extraligový program a tak zde postupně představíme hrací systémy soutěží. Jako první tedy uvádíme DHL extraligu juniorů.

  Aktuality

  Kondelík do zámoří

  Navzdory svému rozhodnutí zůstat na jihu Čech se nakonec talentovaný 16letý útočník Jáchym Kondelík vydává za moře. Působit bude v Muskegonu Lumberjacks hrající USHL, odkud bude mít možnost v budoucnu přejí na univerzitu. Stejnou soutěž v minulosti hráli i M. Hanzal, Gulaš či Chábera.

  před 2 dny

  Prokeš do Benátek

  Radek Prokeš zřejmě nezačne sezonu v Táboře, ale ve WSM lize. Na týdenní zkoušku míří do Benátek nad Jizerou, kde se potká s loňskými spoluhráči Mikyskou a Kolmannem.

  26.8.2016

  Točík a Žáček za Servis

  Jasno už je také o budoucnosti posledních vyřazených hráčů. Útočník Dominik Točík a obránce Josef Žáček mají vyřízené střídavé starty do druholigového David Servisu.

  25.8.2016
  Archiv aktualit