PARTNEŘI WEBU
  • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

19.1.2013, Radek Papáček

Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.