PARTNEŘI WEBU
  • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

19.1.2013, Radek Papáček

Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

Aktuálně na webu

Jak je na tom mládež se slušností?

včera, Marek Baloun

Minulé pondělí již podruhé vyhlašoval Český svaz ledního hokeje společně s Českým klubem fair play výsledky soutěže slušnosti, pořádané ve třech nejvyšších soutěžích mládeže, tentokrát za uplynulou sezónu 2015/16.

Po juniorce vyjely na led i dorosty

před 2 dny, Filip Kortus

Poctivou suchou přípravu mají mládežnické celky za sebou a nyní už vyhlíží první přípravná utkání. První na led vyjeli junioři, o týden později se do přípravy na druhé ledové ploše zapojil i starší a mladší dorost. Osmý celek uplynulé sezony se tradičně zúčastní turnaje v...

Motor na ledě, kompletní a odhodlaný

před 3 dny, Pavel Kortus ml.

České Budějovice - Už jsou zase doma - na ledě! A neslezou snad až do dubna. Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v pondělí zahájili další část přípravy, v níž už budou trénovat hlavně na ledě. Po sedmi přípravných zápasech pak 7. září odstartují WSM ligu na Slavii.

Kondelík pro hokej.cz

Rozhovor s nadějným mládežníkem Motoru, útočníkem Jáchymem Kondelíkem, najdete ZDE.

dnes

Bláha má střídavý start

HC Sparta Praha projevila zájem o střídavý start brankáře Ondřeje Bláhy v extralize, ten tak byl pro sezonu 2016-17 vyjednán.

29.6.2016

Motor prohrál exhibici

Na exhibici ve Strunkovicích nad Blanicí výběr vesměs bývalých hráčů Motoru (Sailer - Adam Kotalík, Horejš, Štrba - Gulaš, Bednařík, Modrý, Vozábal, Žáček - Kučera, Novotný) prohrál s domácím výběrem 2:5 (2:1). Po zranění dvou hráčů bohužel chyběli lidé na střídaní. Góly dávali Vozábal a Kučera.

27.6.2016
    Archiv aktualit