PARTNEŘI WEBU
 • HC Mountfield prodloužil smlouvu s Jakubem Kovářem

  19.1.2013, Radek Papáček

  Extraligový HC Mountfield po vhodném doplnění svého kádru pokračuje v dalším zhodnocování mužstva. Vedení klubu prodloužilo smlouvu s brankářem Jakubem Kovářem. "Stávající kontrakt byl platný do konce této sezony. Nyní jsme se domluvili na jeho prodloužení do dubna 2014," říká Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer klubu.

  Českobudějovičtí si tak pojistili práva na reprezentačního brankáře také pro příští hokejovou sezonu.

  Není však tajemstvím, že o perspektivního gólmana se zajímá řada zahraničních klubů. Ač jsou nabídky sice atraktivní, snažíme se jim odolávat. Jakub je důležitou součástí našeho mužstva. Ovšem nemůžeme si dovolit, že by například po skončení sezony mohl odejít bez náhrady. To bychom neměli ze zodpovědnoti vůči řízení klubu dopustit," říká Zdeněk Blažek.

  HC Mountfield si tak zajistil služby Jakuba Kováře i na příští hokejovou sezonu. Jeho případný odchod během této doby má v rukách samotný klub.

  HC Mountfield před sezonou přivedl na post hlavního trenéra Petera Draisaitla, aby v této sezoně se svými kolegy budoval mladé mužstvo a s cílem případného úspěchu v ročníku 2013/2014.

  Aktuálně na webu

  Golfový Motor Cup obhájil Vladimír Hudáček

  včera, Klub

  SVACHOVA LHOTKA — Letos už potřetí se v Golf Clubu Český Krumlov konal turnaj, jehož pořadatelem byl ČEZ Motor Česé Budějovice. V tropickém počasí se opět po roce předvedl bývalý skvělý českobudějovický brankář a mistr světa Vladimír Hudáček, který obhájil...

  Mazanec a Čermák definitivně v Motoru, mládežníci v reprezentaci

  21.6.2016, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Na sobotní konferenci ČSLH byl definitivně schválen nový přestupní řád a na jeho základě byla dotažena hostování dvou nových hráčů - Martina Mazance a Miloslava Čermáka. Díky novým regulím není nutné mít souhlas mateřského klubu a hráči tak...

  110 let Madety, vedení klubu gratulovalo u tradičního partnera

  20.6.2016, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Jeden z největších sponzorů a partnerů českobudějovického hokeje, to je společnost Madeta. Ta slavila neuvěřitelných 110 let od založení a pozvání na společenskou událost s tím spojenou od pana ředitele Milana Teplého s radostí přijalo i...

  Aktuality

  Autogramiáda 22. 6.

  22. června si od 16:30 hodin na pobočce ČSOB v Hroznové ulici můžete nechat podepsat kapitána Josefa Straku, nejlepšího hráče uplynulé sezony Jakuba Suchánka a slovinského reprezentanta Roka Pajiče.

  před 3 dny

  Zemřel V. Koberna

  31. května náhle zemřel ve věku 64 let bývalý útočník Motoru Vladimír Koberna. Vrstevník dvojice Pouzar - Dvořák v klubu zasáhnul jako mladíček do druholigové sezony 1969-70. Čest jeho památce.

  15.6.2016

  Autogramiáda 15. 6.

  15. června si od 16 hodin na pobočce ČSOB na Lannově třídě můžete nechat podepsat nejlepšího střelce Motoru Tomáše Nouzu, bojovníka Davida Kuchejdu a brankáře Davida Gábu!

  14.6.2016
  Archiv aktualit