PARTNEŘI WEBU
 • Nevěšíme hlavy, jdeme dál, burcuje Martin Heřman

  16.4.2017, Filip Kortus

  Jihlavské prokletí trvá nadále. Jihočeši v letošní sezoně i na posedmé podlehli jihlavské Dukle. Útočník Martin Heřman si připsal jednu asistenci a po utkání nevěšel hlavu. „Jdeme dál, na úterý se musíme pořádně připravit a vlétnout na ně od začátku,“ hlásil po utkání. Do konce baráže jsou tři utkání, ve kterých už opravdu půjde o všechno.

  V čem rozhodla Dukla o své výhře?
  Měli jsme špatný začátek. Připravovali jsme se na utkání, potom přijdeme na led a neplníme to. Nechali jsme Jihlavu utéct o dvě branky a to už se s nimi hrozně těžko dohání. Druhou a třetí třetinu jsme se s nimi snažili hrát aktivně, možná jsme měli o něco více ze hry, ale byli jsme slabší v zakončení. Musíme začít hrát ještě víc, měli jsme na to, abychom si odvezli nějaké body.

  Nechyběla trochu víra ve vítězství po šesti prohrách s Jihlavou?
  Nemyslím si. Právě naopak jsme se hecovali, že s nimi znovu nemůžeme prohrát. Chtěli jsme do zápasu vstoupit aktivně, ale to se nám nepodařilo. Musíme se z toho poučit a do příštího zápasu vstoupit úplně jinak. Nevěšíme hlavy, jdeme dál. Někdy je lepší prohrát vysoko než těsně.

  Nakonec vítěznou druhou branku vstřelil dle kamerového záznamu Radek Hubáček rukou. Nerozhodil vás tento kontroverzní moment?
  Přestože jsem byl na ledě, tak jsem pořádně neviděl, jak to padlo. Podle opakovačky to tak vypadalo. Je to smutné, ale nemohu se k tomu moc vyjadřovat.

  Chybělo trochu štěstí v zakončení? Na rozdíl od domácích jste trefili tyč, břevno, neproměnili jste hned několik šancí.
  Rozhodně, ve druhé a třetí třetině jsme měli často blízko ke vstřelení kontaktní branky. Kdyby naše branka přišla dříve, mohlo to být jiné. Musíme jít štěstí naproti od prvních minut a ne od druhé třetiny. Musíme začít hrabat od začátku a být pozitivní. Máme před sebou klíčová tři utkání, do kterých musíme dát vše. Nyní je pro nás každý zápas jako sedmé utkání v play off.

  Na začátku baráže jste měl potíže s poraněnou patou. Už vás zranění vůbec nelimituje?
  Vůbec, na devadesát devět procent to mám vyléčené. Paradoxně mě to bolí jedině bez brusle než s bruslí. Nijak mě to nelimituje, akorát mám čtrnáctidenní tréninkové manko, které jsem za dobu léčby nabral. Snažím se dělat maximum pro tým a doufám, že pomohu.

  Na úterý je třeba se pořádně namotivovat a věřit tomu, že s Jihlavou všechny zápasy v sezoně neprohrajete?
  Přesně tak, do zápasu musíme jít s tím, že vyhrajeme. Jinak se to nedá. Pokud budeme tahat všichni za jeden provaz celých šedesát minut, tak věřím tomu, že konečně s nimi uspějeme.

  Aktuálně na webu

  Tým žáků ročníku 2006 si veze bronz z přeboru 5.tříd

  dnes, Redakce

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — V Havlíčkově Brodě, na třídenním, velmi kvalitně obsazeném turnaji Jana Suchého mladších žáků, obsadili naší páťáci v silné konkurenci svých vrstevníků 3.místo a po zásluze si vezou domů na jih bronzové medaile! Hrálo se tabulkovým systémem...

  KVA–CEB 1:0 – Motor se rozloučil porážkou. Jihlavu doprovodí do extraligy Pardubice

  včera, Matěj Mayer

  KARLOVY VARY — Baráž nakonec nebyla napínavá až do úplně posledního kola, jak se čekalo. Hokejisté Českých Budějovic jeli do Karlových Varů už jen dohrát sezonu, a tak s mužstvem neodcestoval ani brankář Kváča či první centr Pajič. Domácí měli ještě teoretickou...

  V Karlových Varech se Motor rozloučí se sezonou

  včera, Miroslav Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Baráž už je pro Motor ztracena, ale ještě zbývá dohrát poslení zápas. Energie Karlovy Vary stále malou naději na postup má, a tak dá do zápasu všechno. Jihočeši si nebudou chtít na závěr udělat ostudu a baráž slušně dohrát. Poslední kolo...

  Aktuality

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017

  Vstupenky na baráž

  Prodej nemnoha zbylých vstupenek na barážové duely bude probíhat vždy ve fanshopu ve všední dny mezi 13. a 18. hodinou a ve dnech zápasů na pokladně č. 1 v Budvar aréně od 13 hodin.

  2.4.2017
  Archiv aktualit