11.10.2017, Klub

SOUTĚŽ: Hlasujte o nejlepší foto z dovolené s Motorem

ČESKÉ BUDĚJOVICE — O prázdninách jsme vyhlásili soutěž o nejzajímavější fotku z dovolené, kde jste nechyběli vy a ani váš oblíbený hokejový klub. Sešlo se hodně fotek například z Havaje, Vietnamu nebo dokonce z Černobylu. Která je nejlepší, to ponecháme na vás. Hlasujte svým lajkem v galerii na Facebooku.
Majitel fotky, která se bude nejvíce líbit, získá voucher na slevu 15 000 Kč na jakýkoli zájezd od CK Pangeo Tours! Konec soutěže bude až 31. prosince 2017, do té doby se můžete ještě zapojit, pokud jste to dosud nestihli!

Motor právě bojuje o body v pražském Edenu s @hcslavia! #SLAvCEB

Ve středu nás čeká další venkovní duel. Od 18:00 hrajeme na ledě @hcslavia. #SLAvCEB #infografika

Série venkovních zápasů nám pokračuje. Zítra nás čeká duel v pražském Edenu! #SLAvCEBhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Není čas, ztrácet čas! Kluci jsou v plné přípravě na zítřejší duel s @hcslavia. #hokej #trenink #motor