PARTNEŘI WEBU
 • Starší dorost vyhrál domácí JANEV CUP

  4.4.2017, Karel Svoboda

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ve dnech 31.března -1.dubna probíhal na českobudějovickém zimním stadionu „Janev cup 2017“. Turnaje se zúčastnili hráči ročníků 2000 a 2001, tzn. tvořící se kádry staršího dorostu na příští sezónu. Domácí hokejisté prošli turnajem bez ztráty bodu a po zásluze brali zlaté medaile.

  Účastníci turnaje

  HC Motor České Budějovice
  HC Vsetín
  BK Mladá Boleslav
  HC Znojmo
  Piráti Chomutov

  Výsledky jednotlivých zápasů

  Chomutov - Znojmo 3:1
  HC Motor ČB – Chomutov 6:0
  M.Boleslav - Znojmo 4:1
  HC Motor ČB – Vsetín 9:4
  Chomutov - M.Boleslav 3:5
  Vsetín – Znojmo 8:4
  M.Boleslav – Vsetín 6:5
  HC Motor ČB – Znojmo 11:0
  Chomutov – Vsetín 9:3
  HC Motor ČB – M.Boleslav 2:1

  Sestava domácího celku

  Trenérská dvojice Radek Bělohlav – Milan Dančišin dala v rámci čtyř turnajových vystoupení příležitost všem zdravým členům širšího kádru.

  Svoboda, Dvořák, Baloun – Šafář, Škola, Stárek, Doktor, Vávra, Novák F., Čížek A., Kubíček, Tampier, Dekret, Hubata, Pánek – Novák P., Krcho, Řezáč, Beránek, Egert, Silný,Vaculík, Masopust, Holý, Tisoň, Toman, Čížek J., Grossmann, Tejček, Kratochvíl.

  Konečné pořadí turnaje

  1. HC Motor České Budějovice
  2. BK Mladá Boleslav
  3. Piráti Chomutov
  4. HC Vsetín
  5. HC Znojmo

  Individuální ocenění

  Nejlepší brankář: Daniel Svoboda (ČB)
  Nejlepší obránce: Vít Seemann (CHOM)
  Nejlepší útočník: Jakub Šípek (MB)
  Nejužitečnější hráč: Matěj Toman (ČB)

  Aktuálně na webu

  VIDEO: Peter Galamboš chce pomoci týmu do extraligy

  24.5.2017, Jaroslav Pešek

  Zatím poslední oznámená posila Motoru už je v Budějovicích a polyká s týmem první tréninkové dávky. Jak se mu v Motoru zatím líbí a proč odešel z Martina?

  Michal Chovan z rodinných důvodů končí v Motoru

  24.5.2017, Tisková zpráva

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Nepříjemná zpráva se potvrdila. Útočník Michal Chovan definitivně opouští České Budějovice a vrací se domů na Slovensko do HKm Zvolen. Chovanův mateřský klub za hráče pod smlouvou zaplatil požadované odstupné, pročež Motor Michalu Chovanovi...

  Mládež Motoru má nově k dispozici metodiku tréninku

  23.5.2017, Filip Kortus

  Mládež Motoru České Budějovice již patří mezi akademie ČSLH a zároveň hlásí na letní přípravu jednu perfektní novinku. Podrobnou metodiku tréninků pro hokejisty od útlého věku až do juniorského celku. Metodiku jsme podrobně rozebrali s jedním z hlavních strůjců Františkem...

  Aktuality

  Odchovanci do přípravy

  Na zkoušku se do přípravy Motoru vrací dva odchovanci Radek Prokeš a Miloslav Jáchym. Oba v uplynulé sezoně působili v týmech WSM ligy - Benátkách, resp. Frýdku-Místku.

  12.5.2017

  Legenda pomáhá 2. kolo

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

  18.4.2017

  Patera a Kondelík v U18

  Na MS U18, které se koná 13. dubna na Slovensku, nebudou chybět zástupci Motoru. Na akci byli nominováni brankář Jiří Patera a útočník Jáchym Kondelík, který nyní působí v zámoří.

  10.4.2017
  Archiv aktualit