generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
  • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Tomáš Guman je mladá krev pro A-tým

včera, Michal Heřman

Č. Budějovice - Za týden osmnáctiletý mladík přišel do ČEZ Motor České Budějovice v lednu letošního roku, aby vyztužil ofenzivu juniorského týmu. Během krátkého působení si od vedení vysloužil smlouvu s áčkem, kde chce brzy patřit k oporám.

Kluziště vyměnili za jaderný reaktor

před 2 dny, Klub

T E M E L Í N - Místo kilometrů polykali porci informací. Dopolední kondiční trénink vyměnila sedmička hokejistů ČEZ Motoru a trenér Petr Rosol za prohlídku Jaderné elektrárny Temelín.

Jihočeši letos za mořem nezářili, měli i smůlu na zranění

před 3 dny, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Další ročník NHL se blíží do svého finiše a na čase je tak opět každoroční rekapitulace výkonů bývalých hráčů Českých Budějovic. Hrát v nejlepší lize světa je snem každého hokejisty a právě velkým počtem vlastních odchovanců v NHL se vždy...

Rozhovor: V. Škoda

Pro iDnes.cz poskytl rozhovor Vladimír Škoda, můžete si ho přečíst zde.

17.5.2015

Zápas MS o bronz

Poslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.

17.5.2015

Lístky na MS

Zažijte atmosféru mistrovství světa! V prodeji jsou lístky na dnešní čtvrtfinálové zápasy včetně duelu Čechů s Finy. Vstupenky jsou v prodeji na pokladnách O2 areny v Praze a ČEZ Arény v Ostravě, nebo na webu www.sazkaticket.cz.

14.5.2015
    Archiv aktualit