generální partnerHlavní partneři

VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Dotazník - Vysněnými auty bych naplnil hangár, usmívá se Marek Vaniš

včera, Redakce

Šikovný dvaadvacetiletý útočník Marek Vaniš se chystá na druhou sezónu v ČEZ Motor. Co na sebe prozradil v našem dotazníku?

Motor pokračuje v druhé části přípravy, v úterý začal na ledě

před 2 dny, Pavel Kortus ml.

Č. Budějovice – Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice zahájili v pondělí druhou část přípravy na novou sezonu v první lize. Po pondělním rozebrání výstroje a krátkém tréninku vyjeli v úterý hokejisté poprvé po dovolené na led.

Dotazník - Emil Švec: Prý jsem podobný tenistovi Tsongovi

před 3 dny, Redakce

Před pár dny oslavil urostlý útočník ČEZ Motor Emil Švec dvacáté narozeniny. Loni stihnul odehrát kromě zápasů za juniorku i pět prvoligových utkání, letos má jasný cíl - stát se stálou součástí kádru trenéra Rosola. V juniorech dokázal sbírat takřka bod na zápas.

Hráči bez smlouvy

Z hráčů bez smlouvy zůstává v přípravě Motoru Ferebauer, Krcho byl po první části vyřazen, Trummer je na zkoušce v Havl. Brodě.

před 3 dny

Hrrr na ně!

Lubomír Man, autor úspěšné knihy S devatenáctkou do Bernu, vydal další román a Marken.cz ho nabízí jako jediný na trhu. Jde o druhé vydání titulu Hrrr na ně!, knize o hledání poctivosti a fair play nejen ve sportu, ale i v životě.

17.7.2014

Přibyl stříbrný na MS!

Jednadvacetiletý útočník Adam Přibyl dnes získal na mistrovství světa v inline hokeji stříbrnou medaili. Česká reprezentace totiž prohrála ve finále s USA 0:5, a tak si ze šampionátu přivezla druhé místo.

13.7.2014
Archiv aktualit