PARTNEŘI WEBU

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

SDO: CEB - CHM 4:2 - Starší dorost porazil Chomutov a připsal si první body

dnes, Aleš Skok

Druhý zápas ve dvou dnech čekal hokejisty obou týmů. Motor v prvním utkání neuspěl na ledě pražské Sparty, když podlehl 3:4. Napravit včerejší porážku se tak snažili v dnešním utkání s Chomutovem a povedlo se jim to více než dobře. V utkání, hlavně díky úspěšným přesilovkám,...

JUN: MHK - CEB 7:2 - Dva góly Roba nestačily. Junioři se vrací s prázdnou

dnes, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Juniorskému týmu Motoru nevyšel vstup do sezony, když na ledě Hradce Králové inkasoval hned sedmkrát. Jihočechům nepomohla ani lajna hráčů z A-týmu, přestože Luboš Rob se dokázal prosadit dvakrát. Českobudějovickým paradoxně uškodily...

SDO: SPA - CEB 4:3 - Smolná prohra na úvod

včera, Filip Kortus

V prvním kole RAKO extraligy staršího dorostu nastoupili hokejisté Motoru na Spartě. Po čtyřiceti minutách byl stav vyrovnaný, v 42. minutě se prosadil budějovický Michal Bláha, ale Sparta dokázala vývoj utkání otočit dvěma brankami a připsat si tři body.