PARTNEŘI WEBU
  • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Vyrovnávací branka nás nakopla, dvě třetiny jsme odehráli dobře, říkal Kříž

včera, Filip Kortus

Předvedl další dobrý výkon a vypomohl k výhře nad prvním Kladnem 6:2. Obránce Lukáš Kříž si ve šlágru WSM ligy připsal jednu asistenci, premiérovou branku v sezoně překazila tyčka kladenské branky. "Dnes jsem byl asi nejblíže, snad už mi to tam padne," doufá mladý...

Mládež: Pozvánka na víkend

včera, Karel Svoboda

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Tento víkend je ve znamení reprezentační přestávky a tak juniorka i starší dorost mají zápasové volno. Mladší dorostenci A sehrají v úterý dohrávku v Brně a mladší dorostenci B míří v neděli do Mladé Boleslavi.

CEB - KLA 6:2 - Motor ve šlágru kola přejel Kladno

včera, Jaroslav Pešek

České Budějovice: Po dvou nepodařených zápasech čekal na Motor těžký úkol. Na led Budvar arény totiž přijel první tým WSM ligy z Kladna. Motor však zapnul na plné obrátky a dokonale si tak napravil před vyprodaným stadionem reputaci. Konečný stav 6:2 mluví za vše.

Výjezd do Jihlavy

Fanklub Motorfans pořádá 13. února opět vlakový výjezd do Jihlavy. Bližší informace ZDE.

2.2.2016

Hlasování Sympaťák WSM Ligy

Fanouškovská anketa o největším sympaťákovi druhé nejvyšší soutěže vrcholí. Podpořte svého oblíbeného hráče. Hlasování ZDE.

31.1.2016

Kůdela do Norska

Brankář Hynek Kůdela odchází do konce sezony hostovat do norského třetiligového klubu Nidaros Hockey Trondheim.

29.1.2016
    Archiv aktualit