generální partnerHlavní partneři
PARTNER WEBU

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Musíme se vyvarovat individuálních chyb, nabádá Michal Švihálek

včera, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Motor patří v domácím prostředí k nejnebezpečnějším prvoligovým týmům, a když tedy do Budvar arény zajížděla ve středu Kadaň, dělali si svěřenci Petra Rosola právem naděje na bodový zisk. Utkání měli Jihočeši dobře rozjeté, ale vinou svého...

CEB - KAD 2:5 - Kolaps ve třetí třetině znamenal vysokou porážku s Kadaní

včera, Pavel Kortus ml.

Č. Budějovice - Dobře rozehraný zápas se značně nepovedeným výsledkem. Motor doma vedl s Kadaní 1:0 a 2:1, ale i kvůli kolapsu v závěrečné třetině nakonec prohrál se Severočechy vysoko 2:5. O branky Českobudějovických se postarali Josef Straka a Martin Heřman. V sobotu hrají...