generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

  28.10.2012, Svět Reklamy

  Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

  Aktuálně na webu

  CHM - CEB 3:2sn - Motor si udržel třetí místo, z Chomutova veze bod

  včera, Jaroslav Pešek

  České Budějovice: Budějovičtí se letos čtyřikrát postavili proti Pirátům z Chomutova a hned třikrát rozhodovaly nájezdy. Tentokrát byli úspěšnější Severočeši, kterým vystřelil bonusový bod Hovorka. Za Motor skórovali Vráblík a Rob.

  Statistikám juniorů po základní části vévodí Ladislav Marek

  před 2 dny, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Čtvrtečním zápasem na Kladně skončila pro hráče juniorského týmu základní část, ve které sehráli celkem 44 duelů. Pojďme se nyní podívat na to, jak se dařilo jednotlivým hráčům. V posledních zápasech mužstvo táhli především hráči A-týmu,...

  MDO: CEB - LET 5:3 - Mladší dorost oplatil Letňanům vysokou porážku

  před 2 dny, Filip Kortus

  Další důležitý zápas o jednu postupovou příčku do play - off mladší dorost vyhrál a odskočil soupeři z hlavního města na rozdíl sedmi bodů. Další konkurent v boji o vrchol sezony Jihlava prohrála na ledě Liberce na nájezdy, tudíž Jihočeši vedou tabulku o dva body. Právě Jihlava...

  Aktuality

  50. kolo

  Benátky nad Jizerou - Jihlava 2:3 SN, Most - Třebíč 2:1, Kadaň - Havlíčkův Brod 1:2 SN, Kladno - Šumperk 7:2, Havířov - Prostějov 2:1, Chomutov - České Budějovice 3:2 SN, Ústí nad Labem - Litoměřice 4:3.

  včera

  Tréninkové aktivity

  Na stránkách mládeže jsou již tréninkové aktivity na měsíc únor. Zájemci se mohou začít hlásit.

  před 3 dny

  Články o motorácích

  Na on-line verzi deníku je rozhovor s Jánem Muchou, portál jchokej.cz zase hovořil s Michalem Švihálkem.

  před 3 dny
  Archiv aktualit