generální partnerHlavní partneři

Partneři

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Přípravný zápas páté třídy

dnes, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — I mužstvo páté třídy rozjelo naplno přípravu před novou sezónou a sehrálo již druhý přípravný zápas s HC Tábor. Sice opět Budějovičtí prohráli, ale jejich výkon má stoupající tendenci.

Kondor hladový po gólech. Pohled za kariérou Luboše Roba st.

dnes, Michal Špírek

ČESKÉ BUDĚJOVICE — "Když motoráci hráli, s Budvarem na prsou soupeřům se smáli, s Kondorem v čele stáli a desítku jim dávali," zpívá se v jednom z fanouškovských chorálů. Luboš Rob starší, přezdívaný právě Kondor, byl a je vynikajícím hokejistou a střelcem od...

TRE - CEB 1:3 - Motor rozhodl o vítězství ve třetí třetině

včera, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — ČEZ Motor zápasem v Třebíči rozehrál turnaj o Regionální pohár. Domácí se ujali vedení v první třetině a Jihočeši se dokázali sehrát a odpovědět až ve třetí třetině. Nejprve se jim povedlo vyrovnat a těsně před koncem zápasu ještě přidat dvě...