PARTNEŘI WEBU
 • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

  28.10.2012, Svět Reklamy

  Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

  Aktuálně na webu

  S Motorem jde do tréninku Mazanec, Kolmann s Mikyskou se vrací domů

  dnes, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Jihočeský odchovanec Martin Mazanec se v pondělí zapojí do přípravy Motoru, přestože zatím stále zůstává hráčem Chomutova. "Martin Mazanec má od Chomutova svolení s námi začít trénovat, pokud o jeho služby neprojeví zájem Chomutov, je Motor...

  Nakupte ve fanshopu a získejte lístky na Motorfest

  včera, Klub

  Chystáte se na Motorfest a nemáte ještě lístky? Máme pro vás unikátní možnost. Ode dneška startuje ve fanshopu prodej speciální kolekce k Motorfestu a dnes i zítra může získat vždy jeden šťastlivec dva lístky na akci. Jak na to?

  Nouza trenér, Bláha v poli. Hokejisté Motoru se zúčastnili florbalového turnaje

  před 2 dny, Filip Kortus

  Na florbalovém turnaji čtyř nejpopulárnějších sportovních klubů v Českých Budějovicích nemohl chybět výběr hokejistů. ČEZ Motor na turnaji reprezentovala šestice hráčů, ten nejzkušenější zůstal pouze v roli trenéra.

  Aktuality

  Vítěz lístků

  První dva lístky mají svého vítězem. Během dnešního dne nakoupil ve fanshopu za nejvyšší částku p. Masaryk a tak získává dvě vstupenky na sobotní akci. V pátek 6. května soutěžíme o další dva lístky.

  včera

  Motoru začala příprava

  V pondělí 2. května se tým poprvé sešel k přípravě na sezónu 2016/2017. Hráči absolvovali tréninkovou jednotku v tělocvičně, nechyběl ani fotbálek. Foto z prvního dne přípravy naleznete na ZDE!

  2.5.2016

  Foto na ledě

  Pokud chcete mít památku na společnou chvilku na ledě se všemi hráči, tak vysokou kvalitu společné fotky můžete stáhnout ZDE!

  27.4.2016
  Archiv aktualit