generální partnerHlavní partneři
PARTNER WEBU

28.10.2012, Svět Reklamy

Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

Aktuálně na webu

Šlo o to soupeře přetlačit, říká Jakub Suchánek

dnes, Jaroslav Pešek

České Budějovice: Motor v několika posledních zápasech neodváděl svůj standart a přestávalo se dařit i výsledkově. Zápas proti Šumperku byl proto velmi důležitý, zvlášť, když se oba soupeři nacházeli v tabulce vedle sebe. Utkání nakonec zvládli lépe domácí, kteří drakům...

CEB - SUM 6:3 - Druhou přestřelku se Šumperkem zvládli lépe Jihočeši

dnes, Miroslav Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — ČEZ Motor dokázal po delší době vyhrát zápas za tři body. Na svém ledě vedli Jihočeši již 3:0, ale opět byli nedůslední v bránění a nechali hosty snížit až na 3:2. Hosté se drželi až do třetí třetiny, kdy Budějovičtí dokázali využít...

JUN: KOM - CEB 3:0 - Junioři neskórovali a podlehli Kometě

dnes, Matěj Mayer

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Další neúspěšné utkání za sebou má českobudějovická juniorka. Trummerovi svěřenci nestačili na Kometu Brno, proti které jednoduše nedokázali vstřelit gól. V sestavě Jihočechů se nově představil Jaroslav Sladký z Dukly Jihlava.