generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

  28.10.2012, Svět Reklamy

  Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

  Aktuálně na webu

  Ukončení LP základen v Hopsárium

  dnes, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dne 24.6.2015 se uskutečnila akce základen v HOPSÁRIUM SVĚT RODINNÉ ZÁBAVY k ukončení letní přípravy.

  V Roudném proběhne fotbalová exhibice hokejistů z jihu Čech

  před 2 dny, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Skupina jihočeských hokejistů se rozhodla pomoci dobré věci a v sobotu 11. července uspořádá fotbalovou exhibici v Roudném. Její kompletní výtěžek bude věnován na rehabilitační péči osmnáctiletému Pavlu Hronkovi, který ochrnul na spodní část...

  V Rakousku ze mě na prvním tréninku udělali obránce, říká Pýcha mladší

  před 3 dny, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Syn bývalého stejnojmenného českobudějovického útočníka, Pavel Pýcha, šel původně ve šlépějích svého otce. Především v žákovských kategoriích patřil k ofenzivním talentům HC České Budějovice, v dorostu se na něm však začal podepisovat...

  Aktuality

  Dresy pro charitu

  Už ve čtvrtek 2.7. večer končí aukce originálních reprezentačních dresů z MS 2015 v Praze Alexandera Saláka a Jiřího Novotného, na dresech je podepsána většina hráčů z MS 2015 včetně Jaromíra Jágra. Veškerý výtěžek dražby poputuje k Pavlu Hronkovi na potřebnou rehabilitační léčbu. Více zde nanohoubeznohou.cz.

  před 2 dny

  Hokejisté zpět ve škole

  Naši hokejisté dnes předávali vysvědčení na Základní škole Grünwaldova. Více se dozvíte na stránkách budějcké drbny.cz

  před 3 dny

  Pavel Vlašic má 50!

  Jubilejní 50. narozeniny slaví 29. června populární masér a kustod Pavel Vlašic! V Motoru působí už 25. sezonu, tedy polovinu života! Pominout nelze ani jeho působení u reprezentace ve slavných zlatých dobách. Na jeho hlášky a improvizace nezapomene leckterý hráč ani trenér. Gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

  29.6.2015
  Archiv aktualit