generální partnerHlavní partneři
PARTNEŘI WEBU
 • VIDEO: Václav Prospal prožil krásnou premiéru v mateřském dresu

  28.10.2012, Svět Reklamy

  Útočník Václav Prospal vytvořil útočnou formaci spolu s Martinem Hanzalem a Milanem Michálkem. V parádním představení celého týmu proti Pardubicím si připsal jednu asistenci. Přispěl tak výhře 5:2, která také znamenala jeho první start v české extralize.

  Aktuálně na webu

  Mládež zorganizovala letní hokejový Martin Hanzal kemp 2015.

  dnes, Klub

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Minulý týden proběhl v Budvar Aréně ve dnech 19.7. – 25.7.2015 letní hokejový Martin Hanzal kemp 2015, který pořádal mládežnický klub HC Motor České Budějovice.

  VIDEO: S Martinem Heřmanem bychom vyhráli, směje se kapitán Straka

  dnes, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — První přípravné utkání na sezonu 2015-16 Českým Budějovicím nevyšlo. Kapitán Motoru Josef Straka přesto hodnotil čtvrteční duel na ledě plzeňské Škody s úsměvem. „Není to ještě ono, zvykáme si na nové věci a musíme se hokej trošku zase...

  PLZ - CEB 2:1 - Jihočeši na úvod ztratili dobře rozehraný zápas v Plzni

  včera, Matěj Mayer

  ČESKÉ BUDĚJOVICE — Motor zajížděl k prvnímu přípravnému utkání na led extraligové Plzně. Ve vcelku vyrovnaném zápase šli do vedení Jihočeši brankou Ladislava Marka. Plzeňští ale ve druhé třetině vyrovnali a na začátku třetí části utkání rozhodl Kanaďan...

  Aktuality

  Výpadek v serverovně

  Omlouváme se za nedostupnost webu onlajny.com ve čtvrtek 30.7. od 15:40. Důvodem je výpadek konektivity serverovny. Technici hostingové firmy pracují na opravě. Ze stejného důvodu je nedostupný web hokej.cz a některé další.

  včera

  Rozhovor s Heřmanem

  Před prvním přípravným duelem vyšlo v Českobudějovickém deníku interview s Martinem Heřmanem.

  před 2 dny

  Zlatý Gregor 2015

  Redakce hcmotor.cz si z celorepublikového srazu všech redakcí pod správou eSports.cz odvezla vítězství z fotbalového turnaje a ceny zvané Zlatý Gregor pro jednoho ze skokanů roku a také za nejlepší článek.

  27.7.2015
  Archiv aktualit