A abych jen nekritizoval. Veliká pochvala všem co se podíleli na včerejších PIKADORECH. Nápad, vtip, provedení - super.

Reakce na Placido: Já zatím vidím připosra..nou taktiku....

PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
04.03.2018, 22:59

Reakce na =(M)=MotorákDejf: Asi to nepadne na úrodnou pů...
Já zatím vidím připosra..nou taktiku. I když jsme byli hosté, tak vlítnou od začátku měli naši hráči na Havířov.

Asi to nepadne na úrodnou půdu, ale já za Kondorovo "hrou na remízu" v první třetině, vidím jednoduchý pokyn: "Necpeme se za každou cenu dopředu, hlavně nedostat gól."

Pořád vám to zní tak provokativně? Mně ne. Prostě byl záměr ustát nápor a využít stoupající nervozity Havířova. Nevyšlo to, to se stává. Ale chybnou taktiku bych za tím neviděl.

quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.03.2018, 22:48

Když to tu čtu, začínám chápat, proč mají některé konspirační weby takový úspěch. Po 3 výhrách jednou prohrajeme a hned jsou z toho teorie, jak to bylo schválně, neb chceme rejžovat na dalším domácím zápase.

Prostě jsme dnes neproměnili své šance a soupeř dvěma slepenými góly rozhodl. Prostě náš dnešní výkon se spoustou faulů na vítězství nestačil a Růžička měl jeden z mála svých dobrých dnů. Netřeba za tím hledat nějaké pitomosti.

Reagovat
04.03.2018, 22:19

Když už jsem v tý nasranosti, tak ještě reakce na Čajdův rozhovor.
Říká : nechceme v Havířově hrát. Doma na ně vlétneme a nedopustíme, aby série pokračovala.
Tak proč na ně teda nevletěli už dnes? Podle mě, kdyby jsme dali hned ze začátku aspoň jeden gól, Havířov by už na cokoliv ztratil chuť. Hráli bysme v pohodě a mohlo být hotovo.

04.03.2018, 21:44

Měl jsem dojem, že kdyby Havířovu chytal včerejší gólman, tak by to po 1. třetině opravdu bylo aspoň 2:0. Ale asi nebylo. Protože. Teď tady čtu, co řekl Rob. To jako opravdu favorizovaný tým, který přijel ukončit sérii, hrál první třetinu na remízu? To je vtip? My nechceme vyhrávat? A jakou remízu? 0:0? Nebo 3:3? Větší blbost jsem od trenéra neslyšel. (možná bych to pochopil, kdyby to řekl trenér Německa ve finále OH proti Rusku) A druhou třetinu jsme pravděpodobně hráli s cílem ji prohrát. Což se nám taky podařilo. A třetí zase na remízu, takže vlastně zápas se odehrál podle našich představ. Možná tomu jenom nerozumím, ale nedělá to na mě dobrej dojem. Snad se opravdu jen blbě vyjádřil.

korčikorči | MoToR
Reagovat
04.03.2018, 21:38

Reakce na Bluda: Smutná hra s důvěrou fanoušků. Za tak o...
Prosim Tě, Bludo, pamatuješ si, kdys měls trochu radost ze života? Zkusil sem přelouskat všechny Tvoje 3 příspěvky a taky se o mě pokoušela deprese.

Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
04.03.2018, 21:34

K prohlášení o 0:0. Já si myslím, že hecovali/směrovali hráče ke hře ze zajištěné obrany, aby to NEJHŮŘ dopadlo po 1. třetině bez branek. Taktika, víte co Smajlík

Reakce na MpetrM: 1500 x 220 = 330 000 taky dobrý...
To snad ne, a náklady? Těmto teoriím prostě nevěřím.

hubl26hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
04.03.2018, 21:23

Trochu zajdu do jiného tábora, ale Prostějovské choreo se jim velice zdařilo a vypadá to, že zas tak zle nemíří. :-)

Reakce na Viks: Mimochodem většinu peněz za vstupné obdr...

04.03.2018, 21:18

Mimochodem většinu peněz za vstupné obdržel Motor již před sezonou. Kolik se prodá opravdu vstupenek při návštěvě cca 6000 diváků? 1500?

Neviděl bych to tragicky, výhru 4:0 tipoval málokdo. Jakých 6000 divaku ? Tak maximálně 1500.

Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
04.03.2018, 21:05

Opět tu řádí velká frustrace a to prohráli 1 zápas.. Já teda nečekal že je sfouknem 4:0 na zápasy.. Prostě dneska se nedařilo nic, ani tutovky neproměnili, furt v oslabení (těžko říct do jaký míry to byly fauly či ne) to už je teď jedno! V úterý se hraje od nuly a pokud předvedou výkon jako předchozí 3 zápasy...nemám strach že by se do Havířova ještě mělo jet. Hold každý zápas není posvícení a snad bylo všem jasný že neproplujem do baráže bez klopýtnutí.. Já prostě věřím že v tomto čtvrtfinále to bylo naposled. Smajlík