ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Drew" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
13.1.2018, 20:36
 
Může mi někdo prosím říct, jakýho kašpara napadlo vyvěsit ten znak MTF na celý Céčko? Já chápu, že se tomu nedá z historickýho hlediska úplně vyhnout, ale vážně to jako musíme mít na našem stadionu? To by fakt člověk blil, když půl zápasu periferně vidí nápis Mountfield ... Fakt hodně nepovedenej vtip nebo jak to mám ze strany vedení brát.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
9.1.2018, 17:29
 
Reakce na KohyCZ: Ty jsi taky strategie, psimtě. Loni a ...
Takže mi chceš říct, že se na Novotnýho žádný peníze nešetřily? Pokud ne, neodporuje to pak strategii, že nechceme jít do červených čísel? Co kdyby to náhodou vyšlo? Nebo mi chceš tvrdit, že bychom na něj moc peněz nepotřebovali? Ten by za 3 měsíce dostal to, co jiní za celou sezonu, o tom nepochybuju. A co teď s těma penězma? Holt vyzkoušíme každýho, u koho je aspoň minimální naděje na nějaký výkon a snad se za měsíc s týmem nějak sehraje ...
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
9.1.2018, 16:29
 
Evoorg: Psal si pouze o soudech někoho, koho v životě neviděli hrát, tam si větu ukončil. O extralize a pralese píšeš až někde o 3 řádky níž. To já bych zase mohl napsat, že si říkal něco o dospění k tomu, že jde o typologicky stejné hráče, přitom to tady nikdo vůbec netvrdil. Takže jestli tě tohle baví, můžeme se tu klidně dohadovat, kdo co hůř pochopil a kdo je větší p1ča.

Zbyna: Tohle já nerozporuju, jen si myslím, že na případné semifinále a baráž už tito dva hráči nemají, rád se budu mýlit.

To=M=š: Ano, buď od začátku sezony nebo vůbec. U takových dohod je vždycky mnohem větší pravděpodobnost, že to nevyjde než naopak. A my se zase budeme vymlouvat na smůlu. To není žádná smůla, jenom špatné řešení situace. Občas se to může stát, problém ovšem je, že my tuhle strategii praktikujeme úplně každý rok a nikdy nevyjde. Člověk by očekával už nějaké ponaučení, ale ne, další rok do toho jdeme znova. Místo šetření peněz na Novotnýho jsme tu mohli mít od začátku sezony hráče na úrovni Galamboše nebo jsme mohli vyzkoušet tři takový Nejezchleby a třeba by se někdo chytil.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
9.1.2018, 13:30
 
Reakce na Evoorg: Já na jednu stranu jsem schopen pochop...
Naprostý nesmysl. Ani jsem si nevšiml, že by tady někdo psal o stejných typech hráčů. Proky měl nasazení jako málokdo, chtěl tady strašně moc hrát, zlepšil se za poslední rok i směrem dozadu a pokud dostal příležitost i jinde než ve čtvrté lajně, dělal body. Takového hráče jsme poslali pryč a místo něj vezmeme experiment stylu Volek, Esposito. Navíc v době, kdy už potřebujeme pouze velké posily. To je to, co lidi nejvíc štve, kdyby přišel v září, asi by nikdo problém neměl.

Ukazuje to na to, že prostě nemáme už kde brát a holt aspoň něco zkusíme. To bylo každému alespoň průměrně přemýšlícímu jedinci jasné už před půl rokem, jediné naše vedení si myslí, že čekání na štěstí v lednu je výborná strategie. Jo, třeba jednou za 15 let vyjde. Překvapit může úplně každej, to je jasný. Takže tedy podle tvé logiky můžeme podepsat padesátiletýho Frantu z Hluboký a nikdo by ho neměl dopředu soudit, protože ho nikdy neviděl hrát, ne?

Z těch tří posil mě zaujal pouze Jonák, co se týče Kučnýho a Bárty tak to nadšení moc nesdílím. Ti podle mě na ten vrchol sezony nemají. Je ale pravda, že jsem hokej viděl naposled před měsícem s Havířovem, od té doby se mohlo pár věcí změnit, v sobotu se už konečně na hokej dostanu, tak to budu moct lépe posoudit.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
8.1.2018, 15:00
 
Reakce na MrPesi: Někteří by si měli uvědomit, že jsme p...
Jaký solidní čísla z WHL máš na mysli? Možná první sezonu, potom bída. Mít víc jak bod na zápas a -27, no to je mi player. Tam jsou 3 možnosti, buď hrál v nejhorším týmu nebo je to líný prase jako kdysi Ovechkin a nebo prostě neumí ani trochu bránit. Za 4 zápasy PO se mu taky povedlo nasbírat -7. V AHL si ani neškrt, v ECHL malinko a poslední 2 sezony skoro nehrál. Já ale nejsem překvapenej ani zklamanej, já jsem tohle věděl už dávno. Naše geniální taktika čekání a šetření peněz na 3 hráče z NHL a 2 z KHL v lednu opět nevyšla. Prostě holt musíme vzít to, co je. Překvapit může každej, tak o co jde. Takových Nejezchlebů můžeme vyzkoušet na začátku sezony 5 a třeba si něco vybereme, teď to jaksi postrádá smysl. Ale důležitý je, že jsme se zbavili našeho otloukánka Prokeše. Ten kluk ať sem už nikdy neleze, přeju mu hezkou kariéru a ne tohle.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
29.11.2017, 22:35
 
Daleko tragičtější výkon než naši hráči jsme předvedli my, fanoušci. První třetinu byla horší atmosféra než v Litoměřicích, druhou tak na úrovni Litoměřic a třetí něco mezi. Zápas od zápasu je to horší a horší. Drtivou většinu domácích zápasů nám dělají hráči radost a když jednou za čas potřebujou trochu pomoci oni, tak se na ně vyse*eme. Hnus.

Další ostuda byla reakce lidí na některé zákroky, to bylo až k smíchu. Nakonec u Vampoly tomu tlaku rozhodčí podlehl. Jedinej zákrok v závěru na Kutláka byl faulem. Jinak naprosto normální hra tělem. Že se naši hráči točí zády a ještě dělají oblouk, to je jejich problém, ale rozhodně to není faul. A pak když přicházejí opravdové fauly hokejkou jako sekání a hákování, tak je ticho a nikomu to nevadí. Hlavně nám nedohrávejte hráče, to se můžou všichni pos*at. Je to snad hokej. Pak se té úrovni rozhodčích divíme, když většina přímo požaduje, aby se pískaly normální střety a ostatní se nechalo bejt. Fakt úroveň posuzování jak někdy v devadesátých letech, tam jsme zamrzli.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
22.11.2017, 21:02
 
Dneska velká paráda, tenhle systém je na lepší kluby prostě účinnější. Pěkná obrana od středního pásma, žádná zběsilá agresivita a propadání směrem dozadu. Ty chyby, které tam byly, vyřešil Kváča. Krásný výkon, opticky na tom bylo Kladno první dvě třetiny líp, ale nic z toho neměli a poslední třetinu už jsme to pouze hlídali a dominovali.

Omlouvám se quakovi a dalším, že jsem si trochu pošramotil pověst kydače hnoje, příště už se to budu snažit napravit. Vlastně bych mohl ihned, protože jedna věc byla dnes naprosto otřesná a to atmosféra. A zase sem někdo napište, že za to může kotel. H0vn0. Speaker tam do toho řve a stejně se přidá ke kotli tak 10 lidí, asi se všichni stydí zatleskat nebo zařvat. Na stadionu zhruba 6 000 lidí a atmosféra tak na 3k. Velká ostuda, s tím je potřeba něco udělat.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a pětiletý kydač hnoje
Reagovat
22.11.2017, 11:27
 
Reakce na Ivánek48: Mé slovní přestřelky s Kobsonem, či ...
To upozornění by měl brát spíš v dobrém slova smyslu, to je pouze popis reality, takový lidi vážně existujou, já za to nemůžu.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
22.11.2017, 11:24
 
Reakce na KohyCZ: Sportovní stránku ale rozhodně nemá Be...
Tomu já rozumím, ale bohužel pro něj je v tomhle ohledu nejvíc na očích. I to je součástí jeho práce.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
22.11.2017, 10:11
 
Kohy: S tou ekonomickou stránkou souhlasím, tam ať Bednařík klidně zůstane, v té sportovní se mi už moc nelíbí.

Ojlers: Jak to teda bylo se Vsetínem? To by mě vážně zajímalo.

quak: Nikdy jsem nenapsal, že se to nedělá v dobré víře, ale ani to někdy nemusí stačit.

A teď k té nejpodstatnější části tvého příspěvku. Já internet neberu vůbec vážně, ale tohle se mě trochu dotklo, až mě to samotnýho překvapilo. Asi to bude tím, že si narazil na citlivé téma, to jsou pro mě 3 věci - rodina, nejbližší přátelé a moje oblíbené sportovní kluby. Možná by sis měl vyjet ty příspěvky ty, protože si napsal naprostou lež. Nerad se před někým obhajuju, ať mě mají lidi klidně za největší svini a debi1a, je mi to jedno. Ty si mě ale k té obhajobě asi podruhé v životě donutil, dokonce na internetu, to ber jako velkou pochvalu.

Aby si tady o mě psal, že nejsem žádný fanoušek a 5 let kydám hnůj, to si přestřelil. Píšeš to o člověku, který tady jako jeden z mála všechny krotil a byl pozitivní až do poslední vteřiny letošní baráže, i při tom vyloučení do čtyř s Pardubicema jsem pořád věřil, že to dáme, zatímco polovina haly odešla. Nikdy bych si nedovolil pískat na vlastní tým, jako jeden z mála nejvíc v hale fandím a povzbuzuju, když se prohrává nebo je stav těsný, pokud se vede třeba 5:0, tak už do toho tolik nedávám, to je fakt. Spousta lidí tady blila po první třetině sezony, po pár zápasech a ty si vybereš tohle.

Ano, umím dost ostře kritizovat, ale naopak umím i pochválit. Možná to je z mé strany někdy přehnané, možná pro někoho občas překračuju určitou hranu, to beru. Ale aby sis tady vymýšlel pohádky o pěti letech negativismu a kydání hnoje, to fakt ne. Nemám problém s jinýma názorama, ať jsou jakékoli, nemám problém s tím, kdybys mi nadával, zesměšňoval mou osobu, třeba ta narážka na psychologa byla celkem fajn, ale nikdy tady nepiš blbosti v souvislosti se mnou, co se týká tří výše zmiňovaných témat. Zrovna od tebe bych to nečekal.

Je mi jasné, že drtivá většina bude na tvé straně, protože máš v českobudějovickém hokeji vybudovanou určitou pozici, ale i kdybys byl prezident, tak já si na hlavu s*át nenechám, to ode mě nečekej. A to máš ještě štěstí, že si narazil na mě a já to vezmu docela v pohodě. Dávej si na to bacha, jsou totiž lidi, o kterých kdybys řekl nebo napsal takovou lež, která se týká jejich citlivých témat, tak klidně přijdou k tobě před barák a to by nebylo hezký.

Reagovat nemusíš, hoď si to na ten tvůj ignore list a třeba se tím udav.

Kobson: Nejdu za ním osobně z prostého důvodu, Bednařík je určitě zvědavej na to, aby mu tam někdo lezl a povídal své názory. To kdyby dělal každej, tak neřeší nic jiného.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 22:23
 
Reakce na -Tom-: Tim chci říct, že ty to vidíš, ostatně ...
Trochu černě to vidím, to je fakt, pramení to z mojí stupňující se nedůvěry směrem k našemu vedení. To je proces zhruba dvou let který se dovršil událostmi z posledních měsíců. A není to tím odvoláním trenéra, jak si tady určitě spousta lidí bude myslet, je to spíš obecnou prezentací problémů. Ještě na začátku září Bednařík tvrdil, jak velký kus jsme ušli v letní přípravě na sezonu, jak se spousta věcí zlepšila a jdeme správnou cestou kupředu. O 2 měsíce později se dozvíme, že prý měl o té přípravě už v průběhu pochybnosti. Taky jsme se dozvěděli, že se společně s trenérem dohodli na užším kádru kvůli úspoře peněz, možným posilám v lednu a novému pravidlu 17+1 a teď se zase najednou dozvídáme, že to bylo pouze rozhodnutím trenéra a dokonalý velikán Standa se udivoval, proč máme tak malou konkurenci a trenérskému týmu to vyčítal.

Podobných podivností je v jeho vyjádřeních více. Ono stačí jenom občas poslouchat, co si myslí a o čem si povídají lidi a to samé si pak přečteš v rozhovoru s Bednaříkem. Davy nadšeně tleskají, protože náš vůdce říká to, co chceme v danou chvíli slyšet a je pochválen za výborné názory a otevřenost. Tady se nejvíce řeší hráči a trenéři, ale já popravdě budu považovat za nejlepší krok to, až Bednařík jednou odejde (pokud vůbec) a přenechá svou pozici někomu, kdo si stanoví cíl a půjde za ním a nebude se řídit podle toho, co si myslí lidi.

To přizdisráčství je tady asi zakořeněno, vrcholem byl zápas se Vsetínem. Takovej stud za "vlastní" lidi jsem na stadionu možná nikdy nezažil. Jejich fanoušci řvou na celý náměstí je*at Motor, řvali to i před zápasem a několik lidí z našich řad spustí po konci zápasu zdravíme Vsetín ... Nevím, co berou za drogy, ale musí být hodně dobrý. Místo nadávek a posměšků jsme je vypravili domů ještě s pochvalou. Hnus, ostuda.

Takže závěrem, nevěřím tomu, že tohle je cesta do extraligy a že budeme úspěšní. To ale neznamená, že se to stát nemůže nebo že přestanu fandit jako doposud. Spousta věcí se mi hodně nelíbí až přímo příčí, ale není to zase takový extrém a dá se přes to přenést. Na stadionu do toho budu pořád dávat všechno, nejsem jako někteří zde, kteří vyhrožovali víkendovou jízdou na kole místo hokeje, protože je tam Stavjaňa. Asi si připadali strašně drsně, jak bojují proti největšímu zlu, které "nový" Motor potkalo a pravděpodobně se jim u toho ještě ztopořil penis.

Tak zase zítra a pokuste se to Kladnu co nejvíc znepříjemnit, včetně urážek, to je úplně fuk. Je to náš soupeř, který brání našemu snu, nikoli váš teplý kamarád.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 21:30
 
Reakce na -Tom-: 1) za top hráče dostaneš nějakou korunu...
Máš pravdu, je to od nás přímo ďábelskej plán jakej svět neviděl.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 20:21
 
Reakce na MrPesi: Tak máš několik variant . 1. snaha p...
Varianty 3 a 4 mě napadly hned a pravděpodobně budou i reálné. Že Dukla nemá prachy na hráče je jejich problém a pořád nevidím jediný důvod, proč bychom jim měli pomáhat. Zájem našeho klubu je, aby na tom byla Jihlava co nejhůř a my co nejlíp, jiná varianta snad ani nepřipadá v úvahu. Proto mi nepřijde moudré pouštět své stavební kameny sestavy zrovna jim. A pokud o ně jinde nebyl zájem, tak aspoň zůstanou tady a souhra bude ještě lepší, v tom není jediný problém. Hráče na hraně sestavy můžeme pustit třeba jinam do WSM.

Já být manažer Motoru a přijít mi taková nabídka od Jihlavy, tak se jim vysměju a popřeju jim hodně smůly v hledání hráčů a dubnový sestup. Jen ať nás všichni nesnáší, zatím jsme u ostatních tak maximálně za posránky a za ty hodný. A to je mi krajně nesympatické, každý úspěšný klub v současnosti musí mít spoustu lidí, kteří ho nesnáší, jinak je něco špatně. Jsem zvědav, jestli se to tady někdy změní, ale za Bednaříka to asi nebude.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
21.11.2017, 19:15
 
Reakce na -Tom-: Protože si tady snad většina myslí, že ...
Ty hostovačky / střídavé starty celkem chápu, jen mi není jasné, proč proboha Jihlava. Jeden z našich největších rivalů, nejpravděpodobnější účastník baráže a my jim ještě pomáháme. Mají v útoku docela problémy a my místo toho, abychom je v tom nechali vykoupat, psychicky klesat dolů, tak jim nabídneme pomocnou ruku. Proč? Navíc v době, kdy hrajeme momentálně 3 nejdůležitější zápasy. Naštěstí nejsem manažer, moje zodpovědnost to není, ale hlava mi to nebere. Čermák sotva stačil vystoupit z auta a už v novinách označuje Jihlavu jako "my," no to bych blil.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
2.11.2017, 11:39
 
Reakce na To=M=š: Špatně to být nutně nemusí, třeba byl ...
Pravda, to jsem si neuvědomil, moje chyba.

Kohy: Já taky nejsem nějakým extra příznivcem pokut, ale co jiného už nám zbývá? Zkusilo se tady kde co a nic nepomáhá, po nějakém čase to vždycky začne vypadat stejně. Vyměnili jsme několik trenérů, změnil se třeba systém hry, ale přístup hráčů nikdy. Jak si vůbec může hráč dovolit vypustit návrat, když soupeř jede 4 na 2? Já být Jelínkem, tak Dostálek s Heřmanem dostanou na lávce takovej kartáč, že se tam z toho rozbrečí. Není to nic proti těmhle dvoum hráčům, zrovna oni patří v bojovnosti k tomu lepšímu, ale tohle jde za nima. Jsme na ty hráče až moc hodný. Bez porážky sezona asi odehrát nejde, ale musí to být odmakaný.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
2.11.2017, 10:29
 
Reakce na To=M=š: Zápas jsem neviděl, takže nehodnotím, ...
U druhého byl. Statistiky v první lize se bohužel dělají dost amatérsky a nemají moc váhu, něco jako výkony rozhodčích. Z poloviny za ten gól může Žiga a z poloviny lenost hráčů. Tohle jestli se někdy podaří nějakému trenérovi zlomit, tak to bude zázrak. Nicméně to samozřejmě není jenom náš problém, děje se to u většiny týmů napříč sporty, především teda v Evropě.

Jenom lehce pro příklad, takhle se bojuje. Bolles (72) má zhruba kolem 135 kg, Peters (22) kolem 90 kg s atletickou postavou. Je to prakticky bez šance, ale prostě se maká, stát se může cokoli.

odkaz

Tohle by měl Jelínek hustit do hlav hráčů denně. Jediná možnost už jsou fakt ty pokuty a vysoký tresty, otázka je, jestli je vůbec něco takového možné a jak mají hráči postavené smlouvy.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
2.11.2017, 00:41
 
Ještě k tomu druhému gólu, jestli jsem to dobře rozklíčoval, byl to Dostálek a Heřman, už mě tenhle přístup drtivý většiny našeho kádru se*e. Ať si všichni vezmou příklad z Nedorosta, ten kolikrát ztrácí 2 metry a ještě to ze stoje dobruslí, prostě maká pro tým. Dostálek i Heřman vidí, že před nima jedou do přečíslení 4 na 2 a od středního pásma si tam kloužou na trojnožce. Zvlášť Dostálek nebyl v závěru zas tak daleko, kdyby udělal 4 rychlý kroky, možná by té přihrávce zabránil a hráče zablokoval, možná by to rybičkou mohl vypíchnout nebo by to možná i tak nestihl, ale aspoň by to zkusil. Všechna čest Vlčkovi, sice od červený čáry šlapal vodu, ale snažil se! Cesta do extraligy opravdu nevede tak, že se mi to zdá moc daleko, tak se na to prostě vyse*u a udělám si veřejné bruslení.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
1.11.2017, 22:36
 
Jenom jsem si pustil ze záznamu góly a už předtím mi bylo jasné, jak jsme inkasovali. Všechno zase díky nehlídanému předbrankovému prostoru, při druhém gólu to bylo smíchané s individuální chybou a propadnutí všech hráčů. Kouknul jsem schválně na inkasované góly za posledních 5 zápasů a téměř všechny souvisely s tím, že máme absolutně nekrytý prostor 5 metrů okolo brány. Mantinely sice kryjeme pěkně a snažíme se získat puk, pak ale vzniká ve středu pásma neuvěřitelná díra. Souhlas s tím, co už tu padlo, na posazení místo Marcela je zralej Pavlin, to je naprostá tragédie už od začátku sezony.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
31.10.2017, 17:21
 
Moc z toho zatím nadšen nejsem. Tim může být jaký chce, ale pořád to byl náš druhý nejlepší střelec. Já bych tohle posilování bral v případě, že by nikdo neodešel a byla by tu pořádná konkurence. Bohužel očekávám další 1-2 odchody. Když to shrnu, přišli 2 hráči, které nikdo nechtěl a nikde nehráli, potom hráč na pokraji první a druhý ligy a ještě hráč, který se pořádně neprosadil ani ve druhý německý lize. Nezdá se mi zrovna dvakrát super měnit v probíhající sezoně třetinu kádru, ale budiž. Zbytek hodnocení nechám zase na konec sezony, pokusím se věřit ve správnost těchto kroků ...
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
31.10.2017, 09:48
 
Kobson: Pokud v tom mém příspěvku vidíš nějakou zmínku o Stavjaňovi, měl by ses léčit ty. Já už jsem psal, že na tohle téma se do konce sezony vyjadřovat nebudu a taky to dodržím. Hodnotím pouze naši současnou hru, nic víc. Pravda bohužel je, že necháváme předbrankový prostor úplně volný a pravidelně stojí hráči úplně sami někde mezi kruhama nebo přímo před bránou. Můžeš se teda podívat sám jak jsme dostali všechny góly v posledních zápasech. Pokaždé volný hráč před bránou a gól, ať už díky cloně nebo přímým zakončením. Nejblíže byl nějakému bloku a odtlačení Kutlák při posledním gólu Kadaně.

odkaz 1:02:40, 2:05:05

odkaz 35:40, 1:28:28, 1:31:56


Tveety: Já hodnotím spravedlivě, defenziva je nejdůležitější část úspěchu, proto se na ni zaměřuju. A ta bohužel v současnosti není dobrá, když nedokážeme uhlídat ani Kadaň, co potom chceme dělat případně s extraligovými týmy.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hned čtyři odchovanci Motoru jsou v nominaci na OH! Jsme na vás hrdí, Romane, Milane, Michale a Tomáši!...

Motor dokázal porazit druhý, třetí i čtvrtý tým tabulky, tentokrát si posvítil na Přerov! youtu.be/TmfzFMbOBeU?a

Včerejší zápas přinesl další tříbodovou #radost. Další utkání v Budvar aréně už ve středu - to vyzveme Litoměřice! #jedentym...

Richard Nejezchleb a Josef Mikyska - nejčerstvější posily Motoru v akci