ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Scottiecz" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MpetrM: Ano,úmyslně prohraný zápas. Nehrajou ...
To je slušná paranoia. Neviděl jsem (kromě žilinských) smlouvy prof. hokejistů, ale dost pochybuji, že by se jim výdělky počítaly podle počtu fanoušků na zápasech. A že by jim tam po první přestávce management nalil do hlavy ať neblbnou a nechají si postup na zápas doma je docela směšné. Nebo jsem naivka?
 
 
 
Reakce na zdcart: Tobě se dnešní výkon Motoru líbil?...
V obraně to nebylo ono, ale když budeme do konce sezony vyhrávat pořád 8:5, tak budu velmi spokojen Smajlík
 
 
 
Když jsme u těch zbytečných chyb, uznávám, že grafik nemusí umět matematiku, ale sečíst 5+29 by mohl zvládnout Smajlík
 
 
 
U nás v pralese to mají rozhodčí stejné? Myslím ten briefing a pozápasový debriefing? Ani jsem nečekal, že to shlédnu celé Smajlík
odkaz
 
 
 
Koukám, že jsme na tom asi dost dobře, když tu podle mnohých můžeme poslat na lavičku druhého nejproduktivnějšího hráče. Srovnání Roba s Dostálkem je podle mne mimo. Každej z nich tu má jiné úkoly.
K zápasu - v první třetině jsme upletli z ničeho gól. V celé třetině jsme vyhráli minimum soubojů, opticky lepší byli hosté. Nebýt Gábičovo výkonu, mohli jsme jí prohrát klidně o tři góly. Druhá třetina byla z naší strany plná důrazu, škoda že jsme nepřidali víc góĺů než ten jediný. Začátek třetí byl stejný jako druhá, pak se to začalo vyrovnávat. Po snížení jsme se asi nějak začali bát, zase jsme měli kliku že Přerov nesrovnal. Skvělý byl opět Gába, Heřman.
Mikyska byl stejný jako předloni. Předržoval puk, točil se často na maličkém místě dokud mu to někdo nevypíchl. Věřím, že to je nesouhrou s ostatními, kdy si je musel hledat a nechtěl odevzdávat naslepo.
Být trenérem, nevěděl bych koho posadit abych zkusil posily. V poslední době se mi líbil Kytka, dneska seděl. Dostálek se taky zase zvedal, dneska seděl. Vráblo hraje stabilně na bez výkyvů celou sezonu a podle mne je tu stále fanoušky málo doceněný. Dneska mi tam i docela chyběl, posadil bych jiného beka (tam bych trenérovi mohl napovědět Smajlík ) Mladíci si už asi moc nezahrají, je možná škoda, že Kachyňa nezůstal v Litoměřicích aby si pořádně zahrál.
Tři výhry z toho těžkého trojboje jsem nečekal, skvěle, BRAVO!
 
 
 
Nějak se nám tu množí ty chybky v grafice, asi ten předvánoční stres Smajlík Nejdřív Kulták, teď součet 23 (10+23).
Jenom malý úsměv, chápu, že tohle se stává snadno Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: ty rozhodčí jsou fakt banda totálníc...
Já jsem fakt asi jako ti rozhodčí - totálně slepej :-)
 
 
 
Já se některým divím. Volalo se tu po doplnění kádru a když se vrátí Luboš, tak je to málo?
Podle mne je to v současné chvíli jak doplnění, tak posílení kádru. Neproduktivní není a jestli nás dotáhne nebo nedotáhne do extraligy teď těžko můžeme posoudit. Bodový průměr v téhle soutěži má třeba jako Mikyska, kterého by tu někteří (teď myšleno kolem mně na zimáku) láskou sežrali. Spíš než jako krok zpět to myslím bude brát jako nakopnutí aby makal víc.
 
 
 
Reakce na Gora: Děkuji za poučení !Já jenom,že když si v...
Pozdvižení? Jestli se nepletu, začal jsem to tu já, když jsem se nad tím TO podivil, zdálo se mi to nesmyslné. Ostatním ne, já se nijak nebránil. Jenom když mi bylo podsouváno že si hledám bič na Stavjaňu, kterého jsem v příspěvku ani nezmínil. Prostě jsem napsal trenér - nevím, jestli TO signalizuje hlavní, nebo asistenti.
A ty máš teď ex post pocit jaká se tu kolem toho strhla vřava. Tak nevím, nepřišlo mi, že by tu mělo moc lidí stejný názor jako já aby se tu nějaká přestřelka vůbec odehrála. Nebo jsem asi nečetl moc dobře forum.
Bylo mi to vysvětleno, že je takticky správně. Promiň, když nemám pocit že bych to tu měl psát pokaždé když se to znovu objeví v nějakém dalším zápase. Ale asi je to opravdu takticky správně, když to dělá více trenérů, ne? Ale jestli Ti to vážně udělá radost, tak se tu budu divit dál a dál...
 
 
 
Reakce na Tveety: Speeder: To s tím Vencou mě taky napad...
Malinko uber, já na AS zatím špínu nekydám Smajlík
Jenom jsem to nepochopil, zjevně jako ty nechceš vidět, že za 4 vteřiny se dá po buly rozehrát akce i do prázdný kasy. A zdálo se mi pravděpodobnější, že naopak dostávají KV čas si to rozmyslet kam a jak to zahrát, než že my bychom z toho měli mít výhodu. Při soustavném prohrávání buly - zvlášť ve třetí třetině - mohl mohl jedině optimista čekat, že bychom snad nějakou vyhráli. Spadnout na puk umí i blbec a hráč zkušeností Pajiče by měl vědět jak to 3 vteřiny do konce zahrát aniž by měl potřebovat půlminutový výklad od trenéra.
OK, zdálo se Ti to výhodné, mě ne.
Btw. co by tím simulováním v tuto chvíli asi Venca získal? Kdyby to bylo déle před koncem, tak přesilovku, ale tady by při simulování hrozilo, že to nechá rozhodčí uplynout a on nebude mít možnost to po buly rozehrát.
 
 
 
Dneska vydřené body, produktivita opravdu není dlouhodobě naší silnou stránkou.
To bandzonekiller: loni to AS dělal celou sezonu. Sice protočil každého s každým, ale ve finále to vypadalo, že prostě nejsou na sebe vůbec zvyklý. Taky tomuhle prohazování nefandím. Než se někdo pořádně rozehraje, hned ho šoupne někam jinam aby si zase zvykal na něco jiného. Loni to nepřineslo nic.
TO quak: Slamáka vidím podobně. Pro mne je teď nejslabší z beků, adept na lavičku. Nevystřelí, ztrácí puky, zdá se mi laxní.
TO zbyna-ck: Zraněného Nováka rozhodně považuji za klíčového hráče. Určitě byl na začátku sezony v lepší formě než někteří z Tebou jmenovaných. A už je fuč...

Pajič letos opravdu bruslí a pohybuje se mnohem lépe než dřív, řekl bych nejlépe v kariéře u nás. Rozhodně se mi líbí, jenom mu chybí produktivita.
Velmi mne překvapil Galamboš, nečekal jsem, že to bude tak platný hráč. Výborný tah vedení, opravdová posila.Snad naváže na svou produktivitu z přípravy.
A ještě ten Pýcha - mě se stále líbí. Nic moc nevymýšlí, taky tím pádem ani nic moc nekazí. V něm vidím stále potenciál, letošní sezona vedle ostatních zkušenějších beků by mu měla prospět.
Dohromady se mi to líbí, jenom si stejně jako všichni tady myslím, že to na 12 útočníků určitě uhrát nejde. A když odejde VN, tak to bude ještě mnohem horší. A čím dřív budeme hrát na 14-15 zdravých útočníků, tím líp. Větší konkurence = větší motivace hráčů na hraně sestavy
 
 
 
Reakce na redaktor: Ok, zkusím ještě doplnit. Hrálo se v...
Díky, teď už rozumím Smajlík
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Kohy, já osobně bych dal za pivo i 35 ...
Jak Ti s tím má Kohy pomoct? Má chodit točit aby tam provozovateli ukázal co je to plné pivo? Nebo aby je to naučil točit správně a to pivo neničit? Nepřechlístávat z kelímku do kelímku?
Přečti si co Kohy píše. Kde je poptávka, tam se tvoří nabídka. Nekupuj to za tu cenu, přemluv ostatní co znáš a až to odmítnou i skalní, tak to buď provozovatel zlevní nebo půjde do kopru.
Chápu Tvou poznámku jako povzdechnutí nad kvalitou, ale s tím Kohy a potažmo nikdo z klubu asi ani nic udělat nemůže. Třeba sem zase někdy Áša - nebo kdo to byl - napíše aby ses ho mohl zeptat a on Ti vysvětlit, že správněji než to dělá to dělat nejde...
Pravdu má Drew. Nekupujte to a přijde změna.
 
 
 
Reakce na jewel: Zajímavé čtení o komentátorovi, kterýmu...
Nepříjemný starosti, které zvládl. Musel to mít těžký.
Takže poupravím svůj názor na něj. V TV se tedy může dál ukazovat, ale ať tam proboha raději drží hubu...
 
 
 
Chápu že je ten kluk rozčarovanej a smutnej, ale nemyslím si že tohle je správná cesta jak to zvrátit, i když o to mu asi už nejde. Pokud s ním trenér nekomunikoval více - vlastně asi vůbec, když volal tátovi, asi mohl sám zajít za trenérem a snažit se o komunikaci. Jestli tak udělal, nijak nezmiňuje.
Je to špatně i vzhledem k týmu kde bude hrát další sezonu. Nevím, co bych si pomyslel kdybych byl vedoucím v nějakém týmu a přišel za mnou uchazeč s takto kontroverzním videem z minulosti.
Smysl toho videa vidím pouze jako "vysvětlení jeho pohledu" svým známým. Jenom to nedělá někde v hospodě na limonádě, ale na síti. Protože jinak smysl nedává žádný, kdokoli jiný si řekne že je to plačka, která tímto stejně nic nezmění.
 
 
 
Reakce na mmufik2: http://www.isport365.cz/ms-v-hokeji-2...
Pěkný rozhovor. Je vidět, že Pospíšil o hokeji něco ví a taky o něm přemýšlí. Na rozdíl od činovníků na svazu.
Vlastně by ho měl svaz zaměstnat aby ho dostal do řady...
 
 
 
Když jde ten Kaštan do Jihlavy, co za něj vzít Láďu? Smajlík odkaz
 
 
 
Hele LG, co jste provedli Podlejdovi, že vás tak miluje? :-)
 
 
 
Taky vám po třetím góle vypadl zvuk? Smajlík
odkaz
 
 
 
Reakce na Kellewan: Co tě na tom překvapilo ? Chovan byl...
Tak o tom vůbec nejsem přesvědčený. Jestli Ti náhodou nepřijde Chovan lepší, protože u něj byl vidět progres nahoru a u Nouzy to byl skluz spíš dolů proti minulým sezonám. Možná byli vyrovnaní, ale už teď rozhodnout že je Chovan lepší a bude takový i v další sezoně bych si netroufl.
V případě nutnosti rozhodování na základě poslední sezony mezi nimi bych volil také spíše Chovana, ale opakuji - Nouza neměl centra, zatímco Chovanovi se hraje s Pajičem zřejmě dobře.
Z mého pohledu by spojení Nouzy s Nedorostem mohlo být dostatečně kvalitní.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor ještě zabojuje o účast v baráži. Zvítězí zítra a přesune ještě sérii do @RytiriKladno? To uvidíme, zápas startuje v 17:30....

Motor má první bod v sérii! Na Kladně zvítězil 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018hcmotor.cz/zapas.asp?id=K…

Jedeme dál! Vlastimil Dostálek svůj slib dodržel a série se vrací na jih Čech. Z Kladna vezeme výhru 4:2! #KLAvCEB #PlayOff2018

Máme první výhru v sérii! @rytirikladno jsme porazili 4:2 a série se stěhuje do Budvar arény. #KLAvCEB #PlayOff2018 #JedineMotor