Reakce na Jeníček: ...právě jsou nad Veselím a střílíme ...

Reakce na HonzaX: 21:35 odlet...
Letadlo se objevilo na Flight Radar Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 20:34

No až koukám, jak jsme se během té série v té obraně potřinečtili. V těch posledních 10 minutách to bylo úplné zrcadlo těch prvních zápasů, kdy jsme naopak my zavřeli modrou čáru a nedovolili jsme jim vůbec nic. Je to super pocit vidět, jak Třinec musí polykat svou vlastní medicínu. Smajlík

Reagovat
26.03.2024, 19:59

Tak se k nim můžeme nacpat do letadla Smajlík

Reagovat
23.03.2024, 20:14

Že by se letos Příbram stala znovu osudem Tábora?

Reagovat
23.03.2024, 19:55

Ten Holík se v tom Zlíně úplně ztratil. Myslím, že pokud Kladno neskolí nějaká epidemie, tak dá baráž s prstem v nose.

Reagovat
23.03.2024, 15:05

Teda mít 6 kol před koncem sezóny náskok na záchranu 11 bodů a sestoupit, to je docela umění.

Na druhou stranu Olomouc loni byla sestupu ušetřena jen následným rozhodnutím svazu o rozšíření extraligy, takže asi se osud naplnil. Ale ztratit záchranu v poslední minutě posledního zapásu musí bolet.

Reagovat
23.03.2024, 14:53

Reakce na HonzaX: Taky pěkný, dostaneš nářez jako čuně a...
No a Olmík nájezdy nezvládl a padá dolů. Přerov se udržel. No víc už asi zápletka vygradovat nešla.

Reagovat
23.03.2024, 14:35

Hradec s Olomoucí vyrovnal 40 s před koncem a Přerov tak ještě žije Smajlík

Reagovat
23.03.2024, 12:18

Tak junci, pojďme to zachránit. Držím palce.

Reagovat
22.03.2024, 21:06

Reakce na Bromik: Kdyby jsme je dali ten Třinec tak půjd...
Ne, bylo by to odvislé od výsledků série Brna a Litvínova.

Reagovat
22.03.2024, 18:27

Tak jak Duda zhodnotil první třetinu?

Reagovat
22.03.2024, 00:09

A ještě by mě zajímalo, jestli na podzim 2021, kdy tady Dan Voženílek podával poněkud matné výkony v něm třinecké vedení narozdíl od našeho už vidělo ten budoucí vybroušený diamant nebo jestli ho podepisovali s očekáváním, že ho upotřebí někde ve 3. nebo 4. lajně. To bych strašně rád věděl.

Reagovat
22.03.2024, 00:01

Reakce na Kellewan: Pravda. Potvrdilo se ze trojice Pard...
Já měl v tipovačce, že to dotáhnene na 7 zápasů. Ale spíš jsem naivně podlehl loňské bilanci s Třincem v ZČ a vlastně i letošní, kdy jsme s nimi vůbec nehráli taky špatné zápasy. Úplně jsem podcenil ten jejich play off mód a až dnes na zimáku naživo mi reálně došlo, jak moc je Třinec jinde.
Ta jejich síla, rychlost, minimum chyb ve hře, dokonalá organizace hry, její čtení a výběr pozic. Trvalá převaha v těhle aspektech jim přináší rozdilové góly. Pokud zítra skončíme, tak stav série 0:4 bude vzhledem k optice těch zápasů vypadat krutě, ale bude vyjadřovat rozdíly ve výše uvedených faktorech hry. Ale vlastně se není čemu divit, mají ten kádr kvalitní a úměrně tomu i drahý. A jeho kostru mají vybudovanou hodně dlouho.
My se nemáme za co stydět, dnes jsme jeli na maximum a zřejmě celkové 6. místo je o něco lepší, než se všeobecně před sezónou čekalo. Ale holt první trojka je fakt trochu jinde.

Reagovat
21.03.2024, 22:33

No jo, no. Šanci na větší naději na SF jsme si prohráli v domácím trojboji - Kometa, Boleslav, Litvínov. Třinec je přeci jen o poznání vyšší level než Brno a Cheza.

Ale tak hlavně aby se v neděli zachránila ta juniorka. V přímém souboji s Přerovem jí stačí bod. Ale bude to asi ošemetný zápas a Olomouc hraje v Hradci, kterému o nic nejde a který tu již dnes hrál v okleštěné sestavě. Bude to drama

Reagovat
19.03.2024, 21:32

Reakce na VargVikernes: To fetacky derby me bavi vic nez...
Protože se hraje hokej a ne šachy Smajlík

Reagovat
19.03.2024, 21:09

Reakce na Tony8385: Junci Olomouce rupli s Hradcem. Nemo...
Jojo, tohle je pro nás důležitý výsledek. Ale stejně si to musíme uhrát sami.

Reagovat
18.03.2024, 19:12

Reakce na jihocech86: chybí nám i trochu štěstíčka, je t...
Jenže právě to zpracování a ty nepovedené přihrávky jsou jeden z podstatných faktorů, proč jsme za 115 minut nedali gól

Reagovat
18.03.2024, 19:04

Reakce na fofana: Nehrajeme hůř než Třinec. O to je smut...
Opticky to nevypadá, že bychom nějak zaostávali. Ale ono i té sezóně po postupu, kdy jsme získali jen 33 bodů jsme v řadě zápasů opticky nebyli horší. Ale bohužel rozhodují detaily a ty jdou za soupeřem. Koneckonců ty přestávkové rozbory ve studiu jsou k nám docela nemilosrdné. Třinec má výborné hráče, hrají účelně a chytře. Sice se na to moc nedá dívat, ale úspěch to nese.

Reagovat
18.03.2024, 18:14

Když už se dostaneme k nějaké trochu kloudné střele, tak to narvem gólmanovi do břicha. Smajlík

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.