ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.3.2018, 13:20
 
Na mě tenhle tým nepůsobí moc kolektivně a hráči mě v tom v rozhovorech jen utvrzují viz Kutlák. Bohužel se nám tu zatím asi nepodařilo utvořit partu jako v první barážové sezóně. Když kouknu na naší střídačku a pak na střídačku našeho soupeře tak je to nebe a dudy. Možná i ten Bláha a Vlašák je tam dlouho i když jejich práci nezpochybňuji. Hrát musí především hráči a dirigovat to musí trenér. Ale hodnotit budeme až po sezóně. Uvidíme co dneska předvedeme za výkon. Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.3.2018, 11:21
 
Tondovi lze asi přisuzovat odchod Chovana,Žálčíka a Nouzíka tomu se chtělo dát menší proso a tak šel za mnohem lepším do Prostějova. Mě osobně tu Chovan a Žálčík chybí. Oba měli střelecké schopnosti, které jsou teď v plné nahotě vidět. Zase tak rozdílný hokej se teď nehraje. Pod Rosolem se hrál útočný hokej, ale tam se těžilo hlavně z formy trojice Nouza-Straka-Heřman. Vedení udělalo každý rok nějaké kroky a něco se povedlo a něco ne. Bohužel zatím se nepovedlo přivést nějaké spolehlivé střelce i když to není jednoduchá věc . Dejme tomu, že Čermák to loni plnil , letos už to není ono. Ta naše střelecká forma je taková křečovitá. Moc střel nebezpečných včera nebylo. Spíše máme takové pracovité mužstvo , který ale musí hrát úplně jiný hokej. Jít před bránu , srážet se , pálit z každé pozice. Hokejově Kladno nepřehrajeme potřebujeme jim to znechutit. My musíme hrát maximálně jednoduše. Žádné přidržování puku , žádné pomalé rozehrávky. Nahodit jít za pukem a vše na branku. Přidržovat puk může jen Vampola, který jako jediný dokáže udržet puk ve třetině soupeře. Bohužel i sestavení pětky Mikyska-Rob-Jonák není úplně super, ale to je věc trenéra.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.3.2018, 22:03
 
Zítra klíčový zápas. Jak pukneme tak je asi konec. Když vyhrajeme jsme ve hře. Dneska pochvala pro Vampolu a Kváču , kteří snad jediní si uvědomovali o co se hraje. Ještě pár hitů tam rozdal Čajda a občas se v pár akcích objevil Neďák , Jonák a Dostálek. To je děsivě málo. Měli jsme celkem dobrý nástup pak bylo Kladno lepší. Letos jsem naprosto v klidu jak jsem loni hodně věřil v postup tak letos to tak nějak neprožívám, protože moc pozitivních věcí nevidím. Nebál bych dát do sestavy nějaké mladíky. Rozhodně hůř než nějací naši hráči hrát nebudou. Pokud se letos nepostoupí tak bych jednoznačně změnil systém tvoření kádru. Vím, že se to asi promítne na návštěvnosti, ale někdo rád uvidí talentované hráče co mají chuť. Bohužel myslím, že ty lepší zmizí jako Kondelík do zámoří.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.3.2018, 19:52
 
Kladno s přehledem dneska. Pokud něco nezměníme tak to nebude dobrý
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.3.2018, 19:05
 
Hoši playoff je hlavně o bruslení, nasazení a týmové hře a to zatím postrádám. Evidentně jsme zapracovali i na přesilovce. Prisnejsi měřítko snese jen Kvaca a pár jedinců. Když srovnám Roba a proti němu stejný ročník Kubíka nebo Křuzika tak je na Luboše smutný pohled. Nezerem led a hlavně Kladno nás aktivním pohybem nepouští do tlaku.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.3.2018, 10:27
 
Na straně Kladna je velký útočný potenciál na naší straně bych řekl lepší obrana a brankář. Když přitvrdíme a půjdeme do nich tak se jim to líbit nebude. Dnešní zápas už hodně naznačí jak na tom jsme. Přes Havířov se postoupilo poměrně lehce, ale výkon v určitých fází zápasů se mě nelíbil. Tohle by na Kladno neplatilo.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.3.2018, 10:35
 
Co ten Vráblo , nepsalo se tu něco ? V sobotu měl dostat buď zelenou nebo červenou ke startu v úterý.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
8.3.2018, 20:47
 
Strnad,Tůma,Machač,Přikryl,Pekr,Kubík. Kladno tam má hafo střelců. Co se týče ofenzivní činnosti tak jí mají hodně nebezpečnou. Rozhodne bojovnost a brankáři. Kladno je pro mě favorit , ale věřím že 4-3 v sérii vyhrajeme. Právě jejich ofenzivní hokej by nám mohl vyhovovat. Uvidíme
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
8.3.2018, 10:02
 
Jsem na ten dnešní zápas v Prostějově zvědavý. Myslím, že Kladýnko už si dnešek pohlídá.Nebude to asi žádná divočina ale 2-4 pro ně
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
7.3.2018, 08:55
 
Přesilovky od základu překopat. Rozhodně zkusit Pavlina nebo Mitche na modrou jako praváka. Podle mě máme na přesilovce moc kreativních hráčů co si radši budou přihrávat - Mikyska , Nedorost , Vampola viz včerejší přesilovka 5 na 3. Navíc je to hrozně pomalé a nic překvapivého. Takhle stačí soupeřovi i stát. Potřebujeme dostat puky nahoru a pak nahazovat jednoduše na kasu kde někdo jako Heřman,Dostálek nebo Čermák budou tečovat nebo stínit. Na tomhle je třeba zapracovat . Loni na tom vyhořel tým v baráži.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
6.3.2018, 20:56
 
Tak aby se jen nekritizovalo.

Pozitiva - rychlé ukončení série, kvalitní výkon Kváči, hra v oslabení, obranná hra při našem vedení.

Negativa - příšerné přesilovky,nasazení a atmosféra v mužstvu, trenérské trio a jeho nasazování stejných lidí do přesilovek a tak celkově mě připadá že neví.

Na semifinále budeme muset předvést o 150% lepší výkon a nasazení a trošku rozproudit krev. Jestli to bude Kladno nebo Slavie je celkem jedno. Slavie na mě působí kompaktněji a má asi vyrovnanější tým. Kladno má ohromnou sílu v každém útoku, ale je zranitelnější v obraně.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
6.3.2018, 19:16
 
Kdy už konečně do přesilovky dá nějakého praváka , tohle je do nebe volající Kelišová. Smajlík Za mě prostě k nepochopení. Vysvětlí mě to někdo?
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
6.3.2018, 18:14
 
Nedaří se , nedaří se. Možná nějaká ta facka od Havíře by zabrala. Je to smutné koukání na nebruslici celek kde funguje skoro nic snad jen gólman. Nikdy jsem moc nekritizoval, ale tohle musí vidět i laik jak poleno.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
5.3.2018, 09:26
 
Já věřím, že to zítra ukončíme. I to Kladno to má pod kontrolou Smajlík . 4-0 pro nás jsem taky nečekal. Snad naše forma půjde pomalu nahoru. Zatím je to jako na houpačce. Jednou zahrajeme a pak zase vyhoříme.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
4.3.2018, 19:30
 
Taky si myslím, že to v úterý zakončíme. Každopádně Prostějov ukazuje jak je proti němu důležité nehrát v oslabení. Slávie mě hodně překvapila. Tuhle sérii jsem čekal nejvyrovnanější.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
4.3.2018, 18:33
 
Dneska se vyhrát nedá, když celý zápas trénujeme oslabení. Jinak je dobře, že jsme vyhráli
alespoň včera. I když dát kontaktní gól tak nás to nabudí. Přerov mě hodně zklamal čekal jsem, že Slavii potrápí víc
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
3.3.2018, 20:15
 
Vsetín doplatil na to, že nemají kvalitního gólmana. Většinu velkých výher jim vychytal Pavelka z Kradce. Co si budeme nalhával Vary jsou úplně jinde než ty kořalové Smajlík Ale kloubouk dolu před Vsetínem ten závěr ligy měli výborný. Příští rok už můžou patřit mezi štiky WSM.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
3.3.2018, 20:00
 
Tak hlavně Kladno pokud chce Jágra tak musí v nějaké sérii 2x prohrát. Uvidíme . Může to být zajímavé ještě. U nás by bylo dobré to ukončit už zítra.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
3.3.2018, 19:23
 
Hotovo. Výborný výkon brankáře
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
3.3.2018, 18:56
 
Vary si jdou pro jistý postup. Každopádně pokud zabereme tak by jsme měli asi potkat Kladno. Rozhodně nás jako favority nepovažuji. Ale tak to pak bude 50 na 50. Já myslím , že Prostějov Kladno moc nepotrápí. Kvalita je na straně Kladna a to hlavně vyrovnanost řad. Možná trošku slabší obrana a brankář.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...