ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.2.2018, 08:27
 
Jak už jsem tu jednou psal. Pokud se letos nepodaří postup šel bych cestou zapracování nejlepších mládežníků u nás. Myslím, že tu máme celkem dost možností. Udělat dvě silné pětky a zbytek doplnit hráči staršího dorostu a juniorkou pokud ty nejlepší neodejdou do zámoří jako třeba Kondelík nebo jiných vyšších soutěží. Jak jsem se vždycky těšil na hokej tak poslední zápasy to je velká bída a ani mě včerejší prohra nějak nemrzela. Doufám, že mě hoši na play-off zase naladí a budou žrát led. Moc pozitivních prvků tam nevidím. Včera se mě líbil Jonák,Bárta a Mikyska, kteří měli nejlepší pohyb. Zbytek hodně zaostával. Možná ještě Vráblo v obraně. Neďáka bych zamaskoval někam do třetí pětky a zkusil bych k němu toho Vlčka a Čermáka , Dostálka bych přesunul k Novákovi, který po zranění je opravdu zatím nic moc. Úplně mu chybí rychlost.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.2.2018, 19:54
 
Vypadá to na rozjetý Havířov s Jardou Hrouzkem a mladýma vlčákama z Vítkovic. Po dnešku pánbůh s nami
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.2.2018, 18:59
 
Před play-off forma jako víno. Vidím prudce klesající křivku úrovně naší hry. Dneska nějaké šance jsou, ale hra a nasazení chaos a bída.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.2.2018, 18:17
 
Rychlost je jednoznačně na straně Varů. O tom si dneska můžeme nechat jen zdát Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.2.2018, 18:08
 
První třetina z naší strany výborná teď už náš výkon hodně klesá. Se Slamákem souhlas. Dlouho jsem se ho zastával, ale hrubě nestíhá tohle tempo bohužel.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.2.2018, 17:24
 
Nehrajeme zle , ale rozdíl je dneska i v gólmanech. Konečně lepší nasazení i když Vary to hrají o hodně rychleji v kombinaci, ale to je tím, že jejich formace mají ustálené. Těch přečíslení je tam moc. Ale taky jsme nedali dvě loženky
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.2.2018, 17:05
 
Za co teď jde Heřman ven ? neskutečný
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.2.2018, 16:39
 
To jsou hrubice co poslední dobou hrajeme v obraně Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.2.2018, 21:22
 
Dneska utkání podobné utkáním All stars kde se hraje bez obran. Těžko dělat nějaké závěry po takovém utkání. To až po Varech. Jinak teď je šance strčit odtahovku do první brázdy. Rockovi samozřejmě přeji rychlé uzdravení a Kytkovi taky, ale myslím, že oba s tím mají dlouhodobější problémy.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.2.2018, 13:07
 
Pokud se letos nepostoupí tak by se vedení mělo zamyslet jestli by další sezónu nebylo lepší mít dvě pětky starších hráčů a zbytek dát to nejlepší z mládeže co tu je. Myslím, že někteří hráči se jeví celkem dobře. Namixovat je mezi zkušené a postup pak třeba do 3-4 let. Já bych taky nejradši postoupil letos, ale bude to náročné. Musím říct, že v Plzni a ve Vítkovicích se opravdu nebojí dát ty mladé hráče i do prvních formací a nese jim to ovoce. Trend moderního hokeje je především rychlost a nasazení.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.2.2018, 19:54
 
Snad nás rozproudí playoff , protože takové výkony co teď předvádíme tak na to není síla ani křičet. Osobně se těším na Kladno to by mohl být ofenzivní zápas a padat hodně branek a i nějaký ten hit by tam mohl být. Pak už pude do tuhého. Tipuji, že vyfasujeme Třebíč.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 20:15
 
Ano rozhodčí možná něco neodpískali. Ale pokud myslíme na postup do baráže tak náš výkon musí být o 100% lepší. Nikdo až na pár jedinců se nesráží. Nikdo nejde před kasu kde to bolí. Přihrávky nemají adresáta i ten pohyb nic moc. Pokud chce hrát Jelínek agresivní hokej tak ať se vrátí k tomu co se tu hrálo při jeho příchodu. Navíc jsme upustili i od té poctivé obrany. Je to velký zmar co produkujeme. Nikdy jsem moc nekritizoval, ale tohle vidí i opravdu velký laik. Mužstvu samozřejmě věřím dál a fandím. Od zlepšení jsou tam hlavně hráči a trenéři
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 19:28
 
Ale musím souhlasit, že odchody Nouzíka a Chovana jsme střelecky nenahradili . Crowder byl podle Standy salónní jezdec a Novák se zranil. Navíc Čermák letos taky bída, alespoň ale bojuje.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 19:24
 
Reakce na Placido: Tak já myslel, že jako střelec přišel...
Tak první tři zápasy dal dva góly pak se zranil. Těžko bude v top formě. Tady není kritika na místě
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 19:02
 
Na playoff se rýsuje někdo z dvojice Havířov,Třebíč. Vsetín už to podle mě nestáhne. Havířov posílený hráči Vítkovic už to nepustí. Třebíč si myslím už taky ne.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 18:54
 
Šup jak je to jednoduché. Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Kde je to lovení soupeře. Nebruslíme. 70% procent přihrávek nenajde adresáta a přesně strašně nám to všechno trvá. Bohužel tohle je poslední zápasy nejhorší hokej, který v nové éře Motoru produkujeme to je můj názor. Totální chaos a neustálé mixování sestavy před koncem základní části. Trenérům bohužel nevěřím, že nás někam dotáhnou. Navíc pokud příjde bruslivější tým proti nám tak spousta lidí od nás nestíhá. Pokud se něco změní k lepšímu tak se rád omluvím
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 18:42
 
Třebíči tohle naše tempo vyhovuje. Zformuje pět lidí ve středním pásmu a občas ujede do brejku, který promění.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 17:42
 
Koukám, že si přenášíme nasazení ze zápasu se Vsetínem. Radši už to dneska nebudu komentovat tak celkem mě je jedno jestli budeme první nebo druhý. Spíš jde o hru co předvádíme. Ta je strašidelná .
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
10.2.2018, 17:22
 
Tak Litoměřice si slušně mažou Kladno s Jágrem na chleba, ale tady u nás hráli taky dobře. Kopřiva už moc top brankář není a obrana jim taky asi moc nefunguje.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
8.2.2018, 14:22
 
Tak v sobotu do Třebíče. Oni natěšeni a nahecováni na oslavu v retro dresech. Určitě ještě budou posíleni nějakou pětkou s Komety. Doma moc neztrácejí nám se tam taky nedaří už nějakou tu sezónu. To vypadá, že naše šance jsou tak na 10% tam vyhrát.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Vylezlo teplé jarní sluníčko ?? - a přesto začíná nová sezona zimního sportu, jakým je hokej ??Letos se spoustou...

Před 20 lety zemřel legendární útočník Jiří Macelis. Za ČB 9 sezon, cca. 50 zápasů, 42 gólů! S @narodnitym mistr světa 1949, rok...

Trenér Václav Prospal si bere do letní přípravy několik hokejistů na zkoušku. Mimo jiné navrátilce Vláďu Škodu....

Václav Prospal si vybral první spolupracovníky. A v pondělí už se hráči začnou připravovat na novou sezonu!...