Klub 1928

Název prémiového klubu odkazuje na rok, kdy byl původní klub AC Stadion založen. Sedadlo v hale si samozřejmě mohou fandové vybrat dle libosti (ale samozřejmě musí být volné), speciální výdejní místo jejich občerstvení pak je díky tomu, že není nutné platit, velmi rychlé. Unikátní dresy bez reklam pak členové obdrží dle svého přání třeba i přímo na ledě od Romana Turka a spol.

Seznam benefitů prémiového "Klubu 1928":

-  Permanentka na sezonu
-  Kupon na "párek" a nápoj při každém zápase sezony
-  Čestný certifikát "Klub 1928“ s podpisy hráčů a vedení klubu
-  Speciální dres "Klub 1928"
-  Speciální šála "Klub 1928“
-  Pozvánky na speciální akce pro členy prémiového "Klubu 1928"
-  Zveřejnění jména v sekci "Klub 1928“ na hcmotor.cz

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvsCEB

Utkání značící polovinu sezóny je tady! Motor v sobotu v 17:00 nastoupí na led MEO arény v Přerově! #PREvCEB @hokejprerov

Výhra nad velkým a letitým rivalem vždycky potěší! Motor vynuloval Kladno! youtu.be/BDxdk7HPUXI?a

Brankář Petr #Kváča dnes udržel čisté konto a patřičně ho oslavil po zápase s domácími fanoušky, pro které si připravil daleký...