ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
11.01.2002, Radek Vokál

Podaří se zlomit černou sérii?

Dnes od 17:30 proti sobě nastoupí na budějovickém ledě dva rivalové. Domácí hokejisty čeká tuhý boj s hokejisty Plzně a snaha zlomit nepříznivé série. Doma vyhrály Budějovice naposledy 2. prosince s posledním Kladnem, a to ještě horko-těžko 4:3. S Plzní jsme se utkali dvakrát, doma jsme v říjnu podlehli 2:5 a v listopadu v Plzni dokonce 0:3. Plzeň bude chtít napravit úterní domácí výpadek s Vítkovicemi (3:4).
Trenér Jaroslav Jágr před utkáním s Plzní: "Chtěl bych dementovat zprávy deníku SPORT, kde jsem údajně prohlásil, že nestojíme o účast v play-off. Pravý opak je pravdou. S tímto předsevzetím jdeme i do dnešního zápasu, kde zisk tří bodů by nás udržel v kontaktu s osmičkou. Stále se snažíme o sestavení silné pětky, která by dokázala soupeře po všech stránkách přehrát. Proto do dnešního utkání mezi dva nejlepší naše střelce jsme nominovali Františka Mrázka, který v posledním utkání ve Vsetíně patřil k našim nejlepším hráčům. Příležitost v dnešním utkání dostanou i naši reprezentanti Vondrka a Novotný, kteří jsou již dostatečně odpočinuti po fyzické i psychické stránce a v tréninku se jeví v tom nejlepším světle. Do utkání jsme chtěli nastoupit se čtyřmi útočnými řadami, bohužel pro zranění Jirky Šimánka toto nemůžeme realizovat."

POZOR, POZOR! Vzhledem ke kolizi fotbalového utkání Dynama se Spartou se duel Motoru s Benátkami nad Jizerou odehraje až ve...

Tak tohle je prostě paráda! ?????? Motor totiž nasázel dva góly už během prvních dvaceti sedmi vteřin, nakonec se trefil celkem...

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB