ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
26.05.2020, Tisková zpráva

Anonym se neozval, Motor podal podnět policii

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Před nedávnem reagoval prezident správní rady spolku provozujícího v Českých Budějovicích mládežnický hokej na dehonestující dopis, který byl zaslán nejen vedení A týmu, ale i vedení Českého hokeje, významným partnerům A týmu a také některým médiím. Na výzvu k předložení jakýchkoli důkazů nikdo nezareagoval, tudíž klub nyní prostřednictvím svého právního zástupce podal podnět Policii ČR k prověření, zda se neznámý pachatel nedopustil jednání, které by naplnilo skutkovou podstatu trestného činu. Šíření podobných pomluv a poškozování dobrého jména klubu nelze nikomu tolerovat. Věříme, že pisatel pomlouvačného dopisu bude nalezen a potrestán podle platných zákonů.
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??