MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
17.06.2020, Filip Kortus

Juniorka už zná rozpis i formát nové sezony

Juniorská liga akademií už odtajnila formát i rozpis soutěže. Liga bude mít dvacet účastníků, přičemž tří budou sestupovat přímo a čtvrté nejhorší mužstvo bude hrát baráž. První kolo je v plánu v pátek 4. září.

V základní části se bude hrát dvoukolově každý s každým (38 zápasů). Nejlepších dvanáct týmů postoupí do nadstavby, která se rozdělí na tři skupiny po čtyřech týmech.

Mužstva z prvních dvou míst ze třech skupin nadstavby a dva nejlepší ze třetích míst postoupí do play off. Vyřazovací boje se budou hrát na dva vítězné zápasy.

Celky umístěné na 13. až 20. pozici po základní části čekají boje o záchranu. Hrát bude dvakrát každý s každým, přičemž výsledky ze základní části se budou počítat.

Přímo budou sestupovat čtyři týmy, pokud mezi nimi bude Salcburk, nebo nejhorší tři, pokud se Salcburk umístí do šestnáctého místa.

Rozpis úvodních zápasů juniorky

4.9. Motor - Kometa Brno
5.9. Motor - Zlín
11.9. Olomouc - Motor
12.9. Vítkovice - Motor

Sociální sítě

Před 115 lety se narodil první brankář našeho klubu František Albrecht. V týmu byl 4 sezony a odchytal cca 7 mistrovských duelů a...

Pár zápasů stihla i první liga, ve které působí několik hráčů Motoru na hostování. Jak se jim daří?hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Co čeká Motor v příštích dvou týdnech? Nejen to se dozvíte v článku. ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

50. narozeniny slaví bývalý útočník Miroslav Barus. V ČB 3 sezony, 150 zápasů, 41 gólů (4 v přesilovkách, 4 v oslabení, 4 vítězné...