MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
17.06.2020, Filip Kortus

Juniorka už zná rozpis i formát nové sezony

Juniorská liga akademií už odtajnila formát i rozpis soutěže. Liga bude mít dvacet účastníků, přičemž tří budou sestupovat přímo a čtvrté nejhorší mužstvo bude hrát baráž. První kolo je v plánu v pátek 4. září.

V základní části se bude hrát dvoukolově každý s každým (38 zápasů). Nejlepších dvanáct týmů postoupí do nadstavby, která se rozdělí na tři skupiny po čtyřech týmech.

Mužstva z prvních dvou míst ze třech skupin nadstavby a dva nejlepší ze třetích míst postoupí do play off. Vyřazovací boje se budou hrát na dva vítězné zápasy.

Celky umístěné na 13. až 20. pozici po základní části čekají boje o záchranu. Hrát bude dvakrát každý s každým, přičemž výsledky ze základní části se budou počítat.

Přímo budou sestupovat čtyři týmy, pokud mezi nimi bude Salcburk, nebo nejhorší tři, pokud se Salcburk umístí do šestnáctého místa.

Rozpis úvodních zápasů juniorky

4.9. Motor - Kometa Brno
5.9. Motor - Zlín
11.9. Olomouc - Motor
12.9. Vítkovice - Motor

Sociální sítě

V neděli s @bkboleslav hrajeme už v 15:30!

PTEJTE SE VÁCLAVA PROSPALA!Hlavní trenér Motoru bude odpovídat na dotazy fanoušků v offline rozhovoru. Ptát se můžete zde...

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??