ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.06.2020, Redakce

Sekretariát se otevře pro prodej a výdej permanentek

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Budvar aréna už bude provozovatelem konečně otevřena pro veřejnost, a tak bude možné zajít si koupit či vyzvednout permanentku i přímo na sekretariát klubu. Výjimečně se otevře ve středu 1. července mezi 13. a 16. hodinou a v pátek 3. července mezi 10. a 12. hodinou. Od 8. července pak bude otevřeno vždy v pondělí v časech 9 - 12 a 13 - 16 hodin a ve středu v čase 13 - 16:30 hodin. Permanentky pro fanklub se budou prodávat až od 15. července! Žádáme všechny, aby nechodili na sekretariát s příznaky jakékoli nemoci a aby dodržovali veškerá hygienická opatření. Stále platí, že nejpříjemnější možností je NÁKUP ON-LINE.
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví obránce Motoru Ivan Lytvynov! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a taky extraligových startů za náš...

Brankář Marek Dvořák dnes slaví 19. narozeniny! Gratulujeme, přejeme všechno nejlepší a co nejméně obdržených branek! ??

Třetím nejlepším střelcem v jednom zápase nejvyšší soutěže v historii je i českobudějovický Vintíř Němec. Podívejte se na celou...

Obránce Motoru Václav Svach dnes slaví 18. narozeniny. Tak všechno nejlepší a co nejvíc startů a úspěchů v extralize! ??