MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
22.10.2020, Klub

Vydražte retro dresy, pomůžete dobré věci

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Zkraje roku jsme připomínali dva velké úspěchy českobudějovického hokeje - postup a vítězství v poháru. Speciální retro dresy z tohoto utkání, ve kterém Motor porazil Litoměřice, nyní můžete vydražit. Výtěžek z aukce tentokrát půjde na nadační fond NADĚJE PRO ERIČKA, který založil bývalý českobudějovický obránce Milan Nedoma.
Aukce probíhá jako tradičně na portálu sportovniaukce.cz. Vyvolávací cena za hraný vyšívaný dres s nápisem "Slavoj", k němuž každý nový majitel dostane i certifikát pravosti, je 1600 Kč.

A proč se klub rozhodnul věnovat výtěžek nadačnímu fondu "Naděje pro Erička"? To je jednoduché, jeho zakladatelem je bývalý vynikající českobudějovický obránce a český reprezentant Milan Nedoma. Ten hájil barvy našeho klubu osm sezon a dodnes drží klubový extraligový rekord v počtu kanadských bodů obránce za sezonu. Jeho vnuk Eriček se bohužel narodil s vývojovou vadou a Milan Nedoma se pomocí fondu rozhodl pomáhat podobně hendikepovaným dětem. Teď pomocí aukce můžete pomoci i vy.

Sociální sítě

Už dnes od 19 hodin se dozvíte, kteří dva hráči doplní Tejkyho v týmu Motoru pro letošní Enyaq Hockey League! A máme políčeno na...

V širší nominaci dvacítky nechybí Martin Beránek, ani další odchovanci Motoru, kteří jsou momentálně na hostování v Litoměřicích,...

Tohle je velmi smutná zpráva??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

#REPORT: I dnes se přisuzovaly body až v prodloužení. Šťastnější však byli @HCPCE trefou Matěje...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Sparta Praha