ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.03.2010, Antonín Vansa

Radikální řez v kádru HC MOUNTFIELD!

Č. B u d ě j o v i c e - S ohledem na nepřesvědčivé vystupování klubu HC MOUNTFIELD v uplynulých dvou sezonách O2 extraligy dochází v kádru A-mužstva k radikálnímu řezu. O této skutečnosti rozhodlo na svém čtvrtečním zasedání představenstvo klubu s trenéry A-týmu ve spolupráci se sportovní manažerem Jaroslavem Jágrem a generálním manažerem Františkem Jounem.

Smlouva nebude prodloužena obráncům Lukáši Poživilovi, Josefu Melicharovi, útočníkům Tomáši Vakovi, Ondřeji Veselému a Michalu Hudecovi. Do pražské Slavie se z hostování vrací forvard Tomáš Micka, revitalizace kádru se dotkne i pěti hráčů s platnými smlouvami v klubu, konkrétně beka Jana Snopka a útočníků Petra Sailera, Jindřicha Kotrly, Tibora Melichárka a Ivana Humla, jenž je momentálně na hostování v brněnské Kometě.

Klub naopak prodloužil smlouvu s brankářem Romanem Turkem, obráncem Františkem Ptáčkem a útočníky Milanem Gulašem a Lukášem Květoněm.

Klub HC MOUNTFIELD se již dohodl na příchodu hráčů, kteří by měli zacelit vzniklé mezery v sestavě mužstva. Jejich jména však budou s ohledem na platné kontrakty hráčů ve stávajících klubech odtajněna až 1. května.

Sociální sítě

60. narozeniny slaví legendární Jiří Lála! V ČB 12 sezon (3 jako kapitán), 445 zápasů (230+206). Za @narodnitym 201 zápasů, 90...

PREVIEW | Jihočeši se představí podruhé v přípravě na domácím kluzišti, ve středu od 17:30 přivítají @lausitz_fuechse....

Chcete být hodně blízko hokejistům? Zkuste to třeba jako rozhodčí, nebo trestoměřič! Veškeré informace na přiloženém obrázku.

Akce pro naše fanoušky! V sobotu od 9:00 proběhne otevřený trénink, kdy naši trenéři budou udělovat pokyny do mikrofonů, aby si...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Lausitzer Fuechse