04.06.2012, Klub

Prohlášení rodičů Romana Bernata a HC MOUNTFIELD a.s.

Č. B u d ě j o v i c e – Po vzájemné dohodě s rodiči vydává HC MOUNTFIELD a.s. následující prohlášení. Jak bylo dříve uvedeno, minulou středu došlo k nešťastné dopravní nehodě, kdy byl Roman Bernat sražen nákladním automobilem během přesunu hráčů na jízdních kolech z tréninku v Hluboké nad Vltavou. V důsledku zranění musel Roman Bernat během víkendu podstoupit další operaci, kdy bohužel došlo k amputaci dolní končetiny.

Osmnáctiletý Roman Bernat se musel podrobit amputaci z důvodu infekce. Jednalo se o neodkladné rozhodnutí.

Rodina Romana Bernata a zástupci HC MOUNTFIELD a.s. byli o hrozbě amputace dolní končetiny informováni v průběhu víkendu. Po potvrzení nevyhnutelnosti byl zákrok proveden v noci ze soboty na neděli.

Jak bylo uvedeno, zástupci klubu jsou v neustálém kontaktu s rodiči Romana Bernata a případné další informace o jeho zdravotním stavu budou podávány po vzájemné konzultaci.

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running

Na wingate testech jsou dnes poslední hráči - Jan Tlačil a Ben Hawerchuk. Hráče ještě dnes čeká Cooperův běh. #preseason #wingate...

Dneska probíhají fyzické testy. #fyzicketesty #benchpress #shyby #preseason