MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
23.04.2014, Redakce

Motoráci poběží RunTour

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Třetím rokem RunTour zvedá Česko z gauče a rozběhává osm měst po celé České republice. V sobotu 26. dubna startuje z náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích a chybět nebudou ani hokejisté ČEZ Motor České Budějovice. Na našem Facebooku můžete vyhrát startovné ZDARMA! Proběhněte se s námi!
Běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který nabízí tratě pro děti na 500 a 1 000 metrů a pro dospělé na 5 a 10 kilometrů, se během dvou let zařadil mezi nejprestižnější tuzemské akce. Stejně jako v roce 2013 i v tom letošní odstartuje sezonu na jihu Čech, kde loni lámal účastnické rekordy.

Letos se zúčastní i hráči Motoru Martin Semrád, Emil Švec a Jiří Bárta a další také při autogramiádě. Vyběhněte i vy za svou výzvou, ať už je jakákoliv. V Českých Budějovicích startuje RunTour z náměstí Přemysla Otakara II. v sobotu 26. dubna. Více informací o seriálu a také možnost se přihlásit najdete na www.run-tour.cz.
Sociální sítě

Dnes nastoupíme v této sestavě. Jaký tipujete výsledek utkání? #hcmotor #dnesnisestava #nejenhokej

Dneska hraje Motor, takže vychází HOKEJKLUB!Najdete v něm rozhovor s Pavlem Novákem, vyrovnanou bilanci se soupeřem i zajímavosti...

Obránce Karel Plášil je nejvytíženějším mužem sestavy trenéra Václava Prospala. V průměru tráví na ledě 21 minut a 8 vteřin, v...

26. narozeniny dnes slaví obránce Jan Štencel. Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší! ??

×
×
Odehrané v 17:00 | Muži
Madeta Motor Č. Budějovice
HC Olomouc