ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.09.2014, Tisková zpráva

Motor spouští EkoProgram!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice se angažuje ve spoustě charitativních projektů, teď poprvé se ale hlásí i k vlastní ekologické aktivitě. V kancelářích klubových partnerů i v Budvar Aréně tak vznikne motorácké sběrné místo na náplně a tonery do tiskáren. Ty pak budou následně ekologicky zrecyklovány nebo znovu použity, čímž mohou fanoušci přispět do rozpočtu klubu.
Tiskové kazety, náplně a tonery jsou velmi nebezpečným odpadem, který rozhodně nepatří do popelnic. Partneři a fandové Motoru teď mají šanci je poholdně zlikvidovat a ještě tím přispět klubu. "Možnosti jsou dvě, buď dodáme náš box na sbírání přímo do firem a společností a odtud je budeme svážet, nebo může kazety kdokoli přinést do připraveného boxu ve fanshopu nebo VIP prostorách Budvar Arény," vysvětluje fungování systému Michal Med ze společnosti Armor, která ekologický projekt s Motorem připravila.

"Tenhle projekt má opravdu jen samé výhody. Pomáháme tím přírodě a ještě nám tím naši fandové mohou finančně přispět," dodává prezident klubu Roman Turek. Až 35 % náplní má totiž zpětné využití, za což bude Motor získávat peníze. Každý z příznivců, který odevzdá kazetu do boxu ve fanshopu, navíc získá slosovatelný kupon a po každé odehrané čtvrtině sezony obdrží vylosovaní šťastlivci od Motoru hodnotné věcné ceny.

Recyklute, pomáhejte Motoru a ještě vyhrajte!
Sociální sítě

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

#REPORT: Motor - @hcsokolov 4:1Nováček jsme porazili i díky dvěma brankám Lukáše Endála. bit.ly/31p6xrz

Vybojovali jsme to, nováčka @hcsokolov jsme porazili 4:1! ???? #CEBvSOK #chanceliga

×
×
Odehrané v 16:15 | U17
ČEZ Motor Č. Budějovice
Technika Brno