ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
18.01.2015, Klub

Vedení Motoru pokračuje v jednáních s Hradcem Králové

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dohoda mezi českobudějovickým mládežnickým spolkem a královéhradeckým klubem otevřela pro vedení Motoru možnost jednat o angažování hráčů, kteří momentálně patří klubu Mountfield HK. Po Bláhovi, Vráblíkovi a Křížovi by se do mateřských Budějovic mohli vrátit i další odchovanci. Jednání mezi oběma kluby probíhají velmi korektně a nadějně.
V minulém týdnu uzavřená dohoda o vyrovnání se českobudějovického A týmu týkala spíše zprostředkovaně, důležité však je, že vedení ČEZ Motoru České Budějovice a Mountfieldu HK našlo společnou řeč při následném jednání. "Už v létě jsme z Hradce Králové odkoupili zpět tři naše odchovance za stejnou cenu, za jakou odešli, k tomu jsme přibrali i Lukáše Chmelíře. Jednání probíhala naprosto věcně a velmi podobně to vypadá i pro přestupy následující," nastiňuje kroky vedení Motoru generální manažer Stanislav Bednařík.

Uzavřená dohoda obsahuje zpětný převod práv na hokejisty, kteří momentálně hrají v zahraničí - Jakuba Marka a Vladimíra Škodu. Předkupní právo pak získal Motor na Tomáše Rouska. "Toto předkupní právo bychom samozřejmě rádi využili. Je to mladý talentovaný hráč, místní odchovanec, jeho návrat se nabízí a věříme, že dohodě nebude nic bránit. Bavili jsme se s vedením Hradce i o přestupu Michala Švihálka, který je u nás zatím na hostování, oba kluby jsou myslím na podobné vlně a věřím, že ani tomuto přestupu nebude nic bránit," dodává Bednařík. "A ani to není všechno, mezi naše vytipované posily pro příští sezonu patří i další hráč patřící Hradci Králové, i o něm už jsme začali jednat," uzavírá bývalý útočník a dnes generální manažer. I tato krátká zpráva o probíhajících rozhovorech ukazuje, že v profesionálním sportu zkrátka není prostor na emoce a vedení obou klubů to jednoznačně ví a ctí.
Sociální sítě

Náš tým dnes vyrazil na soustředění, které stráví na Lipně.??bit.ly/2YSlBO4

Hráči se právě rozcvičují před tréninkovou jednotkou na fotbalovém hřišti ve Frymburku. #soustredeni #rozcvicka @ Frymburk,...

Hráči se právě rozcvičují před tréninkovou jednotkou na fotbalovém hřišti ve Frymburku. #soustredeni #rozcvicka

40. narozeniny slaví Václav Kočí. V Českých Budějovicích působil v 1 sezoně, celkem odehrál 3 zápasy, v nichž si zapsal pouze 2...