ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
02.04.2015, Miroslav Mayer

Starší dorostenci navštívili Madetu

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dne 18.3.2015 byl tým SD HC MOTOR České Budějovice pozván od generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti MADETA a.s. Ing. Milana Teplého na prohlídku závodu a prostor Štol MADETA a.s. v Českém Krumlově.
Dne 18.3.2015 byl tým SD HC MOTOR České Budějovice pozván od generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti MADETA a.s. Ing. Milana Teplého na prohlídku závodu a prostor Štol MADETA a.s. v Českém Krumlově. V závodě byla připravena prohlídka, při které hráči viděli, jak se vyrábí sýr a že to není žádná snadná práce. Poté se celá výprava přesunula do nedalekých Štol MADETA, kde proběhla prohlídka s výkladem o historii štol a bohatý raut.

Na závěr každý účastník obdržel balíček od společnosti MADETA a.s.

Touto cestou by chtěl tým SD HC MOTOR České Budějovice poděkovat panu Ing.Teplému za pozvání, přijetí a velmi zajímavý výklad o MADETĚ a paní Mgr.Vaněčkové za uspořádání této krásné zajímavé exkurze.

Sociální sítě

S naším partnerem G-car s.r.o. jsme spustili novou soutěž. Nejlepším hráčem byl podle ní v říjnu Vít Christov a může se tak těšit...

Včera to bylo parádní odpoledne, co říkáte? Více než 6000 fanoušků, 10 krásných gólů a hlavně - vítězství!...

Gólové hody dopadly v náš prospěch a @piratichomutov jsme porazili 6:4! ?? #CEBvCHM #chanceliga

Dnes nastoupíme ve stejné sestavě jako v Přerově. #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvCHM

×
×
Dnes v 17:30 | U20
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Energie Karlovy Vary