02.04.2015, Miroslav Mayer

Starší dorostenci navštívili Madetu

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dne 18.3.2015 byl tým SD HC MOTOR České Budějovice pozván od generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti MADETA a.s. Ing. Milana Teplého na prohlídku závodu a prostor Štol MADETA a.s. v Českém Krumlově.
Dne 18.3.2015 byl tým SD HC MOTOR České Budějovice pozván od generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti MADETA a.s. Ing. Milana Teplého na prohlídku závodu a prostor Štol MADETA a.s. v Českém Krumlově. V závodě byla připravena prohlídka, při které hráči viděli, jak se vyrábí sýr a že to není žádná snadná práce. Poté se celá výprava přesunula do nedalekých Štol MADETA, kde proběhla prohlídka s výkladem o historii štol a bohatý raut.

Na závěr každý účastník obdržel balíček od společnosti MADETA a.s.

Touto cestou by chtěl tým SD HC MOTOR České Budějovice poděkovat panu Ing.Teplému za pozvání, přijetí a velmi zajímavý výklad o MADETĚ a paní Mgr.Vaněčkové za uspořádání této krásné zajímavé exkurze.

Hokejisté mají za sebou soustředění ve Frymburku i páteční testování.??bit.ly/2Y3lZIe

Poslední část testování je v plném proudu. Cooperův běh - za 12 minut musejí kluci uběhnout 3000m. #cooper #testing #running

Na wingate testech jsou dnes poslední hráči - Jan Tlačil a Ben Hawerchuk. Hráče ještě dnes čeká Cooperův běh. #preseason #wingate...

Dneska probíhají fyzické testy. #fyzicketesty #benchpress #shyby #preseason