ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.04.2015, Tisková zpráva

Vyhrajte lístky na mistrovství světa v ledním hokeji!

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 již nedočkavě klepe na dveře. Pouze pár dní dělí hokejovou veřejnost od vypuknutí letošní nejdůležitější akce mezinárodní úrovně. Chcete si poslední dny čekání ještě o kousek zkrátit? Vyzkoušejte nový hokejový kvíz a zúročte své znalosti ve vstupenky na světový šampionát!

Každý den po dobu od 16. dubna do 25. dubna můžete oficiálním facebookovém profilu Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 soutěžit o dvě vstupenky na vybraný zápas MSLH v Praze nebo Ostravě. Kvíz se každému registrovanému uživateli Facebooku spustí maximálně jednou denně, možnost vyhrát vstupenky bude mít uživatel taktéž jen jednou za celou dobu soutěže. Pokud tedy již jednou vstupenky vyhrajete, nemůžete být zařazeni znovu mezi výherce.

Po spuštění kvízu vám program náhodně vylosuje sedm otázek s možnostmi ABC. Vždy je správná právě jedna možnost, kterou musíte v co nejkratším čase poznat a označit. Kvíz je totiž omezen časově, a čím déle budete nad správnou odpovědí přemýšlet, tím méně bodů získáte za její správné označení. Někdy je ovšem delší čas na rozmyšlenou důležitější, protože při označení špatné odpovědi nezískáte na svůj účet ani bod.

Za každou správně označenou odpověď získá hráč 100 bodů, ke kterým mu je následně přičten bonus za rychlost označení správně odpovědi. Další bonus lze taktéž získat, když pozvete své kamarády ke hře. Takto můžete získat dalších deset bodů za kamaráda, maximálně pak 50 bodů. A to přesně mohou být ta čísla, která rozhodnou o tom, jestli vstupenky vyhrajete, nebo ne.

Ke konci každého hracího dne se totiž vytvoří finální pořadí všech hráčů daného dne podle počtu získaných bodů. A hráči na prvních dvou místech, kteří ještě minulé dny nevyhráli vstupenky, se stanou držiteli dvou vstupenek na vybraný zápas MSLH. Výherci budou o výhře uvědomeni do tří dnů po uzavření každého hracího dne prostřednictvím e-mailu.

Sociální sítě

Obranné řady českobudějovického Motoru mají nového a řádně urostlého člena! ?? Na jih Čech přichází šestadvacetiletý, skoro...

Příprava na ledě odstartovala v pondělí! ??bit.ly/2Svst1u

První trénink na ledě máme za sebou, čeká na nás velká porce práce! : Jan Škrle. #start #practise #ice

Poprvé v sezóně jsme vyrazili na led!