ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.04.2015, Klub

Hokejový kemp HC České Budějovice sklidil úspěch

ČESKÉ BUDĚJOVICE — O víkendu 25. a 26. dubna proběhl premiérový Hokejový kemp HC České Budějovice.
Na kemp se přihlásilo neuvěřitelných 80 mladých hokejistů z celých jižních Čech. 60 hráčů domácího klubu, 19 hráčů z šesti okolních klubů a jeden hráč z Vídně.

Hráči byli rozděleni do dvou skupin podle věku. Modrožlutá skupina (ročníky narození 2002 – 2005) čítala 30 hráčů a 4 brankáře. Červenobílá skupina (ročníky narození 2006 – 2009) byla v počtu 40 hráčů a 6 brankařů. Na každou skupinu čekala porce 285 minut tréninku na ledě a 240 minut suché přípravy.

Pro modrožlutou skupinu byla první tréninková jednotka zaměřená na bruslení na hranách, obratnostní bruslení a techniku hole. Při druhé tréninkové jednotce si hráči procvičili vedení kotouče, staniční trénink zaměřený na střelbu a zakončení. Třetí tréninková jednotka obsahovala vedení kotouče, střelbu, herní kombinace a soutěže. Čtvrtou tréninkovou jednotkou bylo modelové utkání.

Červenobílá skupina měla tři tréninkové jednotky zaměřené na techniku bruslení, techniku hole, vedení kotouče, střelbu a to vše formou rozdělení hráčů do skupin střídajících se na stanovištích. Čtvrtá tréninková jednotka byla hrou v podobě minihokeje.

Velice zajímavá byla debata dětí s hráčem NHL Martinem Hanzalem, doprovázená videem akcí z nejslavnější hokejové ligy. Na ledě se děti potkaly s odchovanci jihočeského hokeje Zdeňkem Kutlákem, Václavem Nedorostem či Martinem Sedlákem a Radkem Prokešem.
Celý kemp byli hráči pod vedením trenérů z HC ČB.

Na kempu bylo pro děti zajištěno občerstvení - svačiny z mléčných výrobků s pečivem, buchty, bábovky, tatranky, müsli tyčinky, samozřejmě nechyběly vitamíny ve formě čerstvého ovoce a pitný režim. Obědy byly zajištěny v příjemném a čistém prostředí jídelny v budově E-onu vedle Budvar Arény.

Na konci kempu byl každý hráč odměněn osobním poděkováním trenérů s předáním certifikátu o absolvování kempu a tašky, ve které byl puk s logem kempu a vlastnoručním podpisem Martina Hanzala, odznak kempu a pár sladkostí. Hlavně si děti z kempu odnesly spoustu zážitků.

Velký dík a pochvala patří všem hráčům. Děkujeme hostům kempu za jejich čas, který věnovali našim mladým hokejistům. Dále realizačnímu týmu za odvedenou práci a všem rodičům za přihlášení dětí na tento kemp.

Celá akce proběhla bez jakýchkoliv problémů a všichni rodiče, a nejen oni, ji hodnotili jen pozitivně.

Trenéři a realizační tým:
Lukáš Chaloupka, Jiří Hanzal, Roman Fousek, Rostislav Kadlec, František Čech, Milan Šesták, Radek Vondruška, Denis Mařík, Tugomír Grgurič, Václav Vacek, Jiří Beránek

Organizace a administrativa:
Ivana Bartošová, Petr Jaroš


fota z kempu na:
http://mladezcb.rajce.idnes.cz/Kemp_HC_Ceske_Budejovice_25.4.-26.4.2015/
Sociální sítě

Motor ani s náskokem na prvním místě neusíná na vavřínech, naopak! Přichází další posila, šikovný mladý útočník z @HCSpartaPraha...

Úvodní fázi sezony hodnotil asistent trenéra ALEŠ TOTTER. Pro klubový web hovořil o skvělém bodovém počinu či zranění Romana...

Smutná zpráva zasáhla celý český hokejový národ. Nejstarší žijící český ligový hokejista pan Václav Lenc dnes bohužel ve věku 99...

Smutná zpráva doputovala do našeho klubu. Zemřel nejstarší ligový hokejista Václav Lenc. Bylo mu 99 let. Celé rodině a všem...

×
×
Dnes v 17:45 | U17
VHK Robe Vsetín
ČEZ Motor Č. Budějovice