ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.04.2015, Klub

Hokejový kemp HC České Budějovice sklidil úspěch

ČESKÉ BUDĚJOVICE — O víkendu 25. a 26. dubna proběhl premiérový Hokejový kemp HC České Budějovice.
Na kemp se přihlásilo neuvěřitelných 80 mladých hokejistů z celých jižních Čech. 60 hráčů domácího klubu, 19 hráčů z šesti okolních klubů a jeden hráč z Vídně.

Hráči byli rozděleni do dvou skupin podle věku. Modrožlutá skupina (ročníky narození 2002 – 2005) čítala 30 hráčů a 4 brankáře. Červenobílá skupina (ročníky narození 2006 – 2009) byla v počtu 40 hráčů a 6 brankařů. Na každou skupinu čekala porce 285 minut tréninku na ledě a 240 minut suché přípravy.

Pro modrožlutou skupinu byla první tréninková jednotka zaměřená na bruslení na hranách, obratnostní bruslení a techniku hole. Při druhé tréninkové jednotce si hráči procvičili vedení kotouče, staniční trénink zaměřený na střelbu a zakončení. Třetí tréninková jednotka obsahovala vedení kotouče, střelbu, herní kombinace a soutěže. Čtvrtou tréninkovou jednotkou bylo modelové utkání.

Červenobílá skupina měla tři tréninkové jednotky zaměřené na techniku bruslení, techniku hole, vedení kotouče, střelbu a to vše formou rozdělení hráčů do skupin střídajících se na stanovištích. Čtvrtá tréninková jednotka byla hrou v podobě minihokeje.

Velice zajímavá byla debata dětí s hráčem NHL Martinem Hanzalem, doprovázená videem akcí z nejslavnější hokejové ligy. Na ledě se děti potkaly s odchovanci jihočeského hokeje Zdeňkem Kutlákem, Václavem Nedorostem či Martinem Sedlákem a Radkem Prokešem.
Celý kemp byli hráči pod vedením trenérů z HC ČB.

Na kempu bylo pro děti zajištěno občerstvení - svačiny z mléčných výrobků s pečivem, buchty, bábovky, tatranky, müsli tyčinky, samozřejmě nechyběly vitamíny ve formě čerstvého ovoce a pitný režim. Obědy byly zajištěny v příjemném a čistém prostředí jídelny v budově E-onu vedle Budvar Arény.

Na konci kempu byl každý hráč odměněn osobním poděkováním trenérů s předáním certifikátu o absolvování kempu a tašky, ve které byl puk s logem kempu a vlastnoručním podpisem Martina Hanzala, odznak kempu a pár sladkostí. Hlavně si děti z kempu odnesly spoustu zážitků.

Velký dík a pochvala patří všem hráčům. Děkujeme hostům kempu za jejich čas, který věnovali našim mladým hokejistům. Dále realizačnímu týmu za odvedenou práci a všem rodičům za přihlášení dětí na tento kemp.

Celá akce proběhla bez jakýchkoliv problémů a všichni rodiče, a nejen oni, ji hodnotili jen pozitivně.

Trenéři a realizační tým:
Lukáš Chaloupka, Jiří Hanzal, Roman Fousek, Rostislav Kadlec, František Čech, Milan Šesták, Radek Vondruška, Denis Mařík, Tugomír Grgurič, Václav Vacek, Jiří Beránek

Organizace a administrativa:
Ivana Bartošová, Petr Jaroš


fota z kempu na:
http://mladezcb.rajce.idnes.cz/Kemp_HC_Ceske_Budejovice_25.4.-26.4.2015/
Sociální sítě

Dnes nastoupíme v této sestavě! Jaký tipujete výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvHAV

Máme posilu z extraligy! Motor jde tvrdě za svým cílem a i když vede o více než 30 bodů, přivádí další posilu. Adame, ať se ti v...

Všimli jste si nové výzdoby na stěně pod tribunou A? Mimochodem, je to přesně ta, která byla na výstavě v @jihoceskemuzeum k 90...

Před 105 lety se narodil Václav Špatný. V ČB 8 sezon, cca 60 zápasů, min. 45 gólů. Člen bronzového týmu 1937, finalista...