ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
18.11.2015, Karel Svoboda

Mládež: Pozvánka na víkend

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Mládežnické soutěže pokračují, ale bohužel pro budějovické diváky, bude nadcházející rozšířený víkend k vidění pouze jeden domácí duel. Zatímco junioři budou chtít navázat na poslední výhru v podobném duchu, tak starší dorostenci by rádi prolomili bodové čekání.

Juniorka

Juniory čeká menší severočeské turné. Ve čtvrtek 19.11. sehrají další extraligové utkání s celkem HC Litvínov. Chemici podlehli v posledním kole celku z Chomutova divokým výsledkem 6:9 a jsou prozatím na posledním místě extraligové tabulky. Utkání začíná na litvínovském ledě v 17:30.

On-line přenos zde.

V sobotu 21.11. zavítají budějovičtí junioři o pár desítek kilometrů jihozápadněji, aby vyzvali třetí tým extraligové tabulky, celek HC Piráti Chomutov. Utkání začíná ve 12:30 na chomutovském ledě

On-line přenos zde.


Starší dorost

Starší dorostenci mají před sebou náročný dvojzápas se soupeři z čela tabulky. V pátek 20.11. zavítají na plzeňský led k utkání s týmem HC Plzeň 1926. Plzeňský celek porazil v minulém kole poměrně jednoznačným výsledkem Karlovy Vary a náleží mu prozatimní 3.místo extraligové tabulky západní skupiny. Utkání začíná v 15.00.

On-line přenos zde.

V sobotu 21.11 čeká dorostence lídr extraligové tabulky, tým HC Sparta Praha. Sparťanští mladíci porazili v posledním kole Rytíře z Kladna poměrem 10:6! Utkání začíná v holešovické aréně v 12.30.

On-line přenos zde.Mladší dorost A

Mladší dorostenci sice ztratili i poslední teoretickou naději na postup do "horní čtyřky", ale i z dolní poloviny tabulky vede cesta do vytouženého play-off. Pouze je třeba neztrácet body s papírově slabšími soupeři. Jeden takový souboj čeká Budějovické v neděli 22.11., kdy zkříží své hokejky s posledním celkem skupiny "Střed", s týmem HC Havlíčkův Brod. Utkání začíná v havlíčkobrodské kotlině v 17:00.


Mladší dorost B

Rezerva mladšího dorostu má před sebou domácí souboj s rezervou BK Mladá Boleslav. Boleslavští se postupně vydrápali až na druhé místo ligové tabulky, takže lze očekávat více než vyrovnaný souboj. Utkání začíná v Budvar Aréné v sobotu 21.11. v 17:00.

Sociální sítě

POZOR, POZOR! Vzhledem ke kolizi fotbalového utkání Dynama se Spartou se duel Motoru s Benátkami nad Jizerou odehraje až ve...

Tak tohle je prostě paráda! ?????? Motor totiž nasázel dva góly už během prvních dvaceti sedmi vteřin, nakonec se trefil celkem...

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB