30.04.2018, Tisková zpráva

Motor ukončil smlouvu s útočníkem Filipem Vlčkem

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Na nadcházející sezonu měl Filip Vlček ještě platný kontrakt, ten byl ale ze strany klubu ukončen. "Filip Vlček dostal v Motoru už dvakrát velkou šanci. Poprvé, když ho klub vytáhnul ze 2. ligy, podruhé, když se hráč pokusil vyřešit své osobní problémy po vyřazení z kádru. Jenže do stejných potíží spadnul znovu, proto klub s okamžitou platností vypovídá jeho smlouvu," vysvětlil důvody radikálního kroku generální manažer Stanislav Bednařík.
Filip Vlček je bezesporu velmi talentovaný hokejista, jen to samo o sobě ale nestačí. Brzy pětadvacetiletý útočník znovu spadnul do osobních problémů, s nimiž se působení v profesionálním klubu neslučuje. "Pokud podstoupí odborné a dlouhodobé léčení, nevylučujeme, že mu jsme ochotni nabídnout například zkušební smlouvu. Ale za současné situace se naše cesty musí rozejít," dodal generální manažer. Filip Vlček za dvě sezony v Motoru odehrál 83 zápasů, ve kterých vstřelil 20 gólů a na dalších 19 přihrál. V nejbližší době ale žádné další nepřidá.

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava

I nadále probíhá dražba loňských hraných dresů Motoru. Dresů, které pomáhali vybírat samotní fandové. Nebyl by to hezký dárek?...

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl