ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
11.05.2018, Filip Kortus

Mladíci Motoru bojovali na florbalovém turnaji TOP4

Další ročník florbalového turnaje TOP4 proběhl ve sportovní hale v Českých Budějovicích. V tradičním zastoupení nechyběl ani hokejový ČEZ Motor, který reprezentovala sedmička mladíků.

Již tradičního florbalového turnaje TOP4 se kromě Jihostroje, Dynama a Štírů zúčastnil i ČEZ Motor. Hokejový klub vyslal do exhibičních klání mladou sestavu v čele s brankářem Petrem Kváčou. „Užili jsme si to a moc se mi to líbilo. Bylo pěkné, jak jsme byli propojeni s našimi nadějemi a zároveň jsme si mohli zahrát proti florbalovým reprezentantům,“ nešetřil slovy chvály brankář Motoru.

V turnaji nešlo o konečné pořadí ani o to, kdo nastřílí nejvíce branek. Diváci a samotní aktéři se měli především bavit a to se podařilo se vším všudy. „Všichni si to přišli užít, udělat show pro diváky. Měli jsme výbornou partu i s ostatními týmy, opravdu skvělý zážitek,“ líčil Kváča.

Pro hokejisty Motoru to bylo v probíhající letní přípravě příjemné zpestření. „Sice máme v přípravě začleněné různé sporty, ale i tak jsme byli rádi, že si můžeme odskočit na florbalový turnaj. Měli jsme možnost zahrát si proti kvalitním florbalistům a to se nestává každý den.“

Letní přípravu v těchto dnech absolvuje drtivá většina kádru Motoru. Hokejisté trénují ve třech skupinách, do kterých byli rozděleni vesměs podle věku. „Trénujeme po třech skupinách, ale v úterý a ve čtvrtek máme společné tréninky s první skupinou. Normálně jsme ve spojení, odděleni jsme pouze na většinu tréninkových jednotek,“ vysvětlil Kváča.

Jedním z hráčů, kteří se do přípravy ještě nezapojili, je brankář Jan Strmeň. Po náročné a dlouhé sezoně dostal volno a k týmu se připojí později. „Honzovi skončila sezona teprve nedávno, takže má zasloužené volno. Už se těším na něj a na naší spolupráci,“ dodal draftovaný brankář na závěr.

Sociální sítě

#REPORT: @VHK_Vsetin - Motor 2:3 ?Vykradli jsme Lapač a ze Vsetína vezeme všechny tři body! Více??bit.ly/2Pcrswl

Za půl hodiny nás čeká těžký duel na půdě @VHK_Vsetin. Dokážeme přivést na jih Čech tři body? #VSEvCEB #dnesnisestava

I nadále probíhá dražba loňských hraných dresů Motoru. Dresů, které pomáhali vybírat samotní fandové. Nebyl by to hezký dárek?...

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

×
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 16:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
ČEZ Motor Č. Budějovice