ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
23.08.2018, Tisková zpráva

Uspěli na zkoušce! Motor podepsal čtyři hráče do konce sezony

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Trenérský tým pečlivě sledoval při trénincích i zápasech všechny své svěřence a několik z nich už jejich sítem neprošlo. Čtyři, kteří byli v Motoru na zkoušce, si ale důvěru kouče Prospala získali. Smlouvy do konce sezony tak podepsali obránce Karel Plášil a útočníci Jiří Šimánek, Cody Bradley (na fotografii) a Milan Dančišin.
Odchovanec Motoru Karel Plášil se do mateřského klubu vrací po pěti sezonách. V přípravných duelech si vedl velmi dobře, doma proti Linci se prosadil i gólově po pěkné individuální akci a také v účasti na ledě při obdržených a vstřelených brankách se drží mezi obránci na vrcholu.

Sedmnáctou sezonu v českobudějovických barvách si definitivně připíše Jiří Šimánek. Před sezonou akceptoval smlouvu na zkoušku, aby dokázal, že i v pokročilejším sportovním věku má týmu co dát. A jeho příkladný přístup přesvědčil v přípravě i trenéry. Bude tak moci v sezoně atakovat své bývalé spoluhráče Petra Sailera a Rudolfa Suchánka na vrcholu žebříčku hráčů, kteří odehráli v Českých Budějovicích nejvíce mistrovských zápasů. První Suchánek sehrál zápasů 809, Šimánek jich má momentálně na kontě 727.

Svým vynikajícím přehledem v přesilovkách a šikovnýma rukama přesvědčil kouče Prospala i Američan Cody Bradley, který si tak mohl na jihu Čech najít definitivně bydlení. A poctivou prací si kontrakt vybojoval i dvacetiletý štírek Milan Dančišin, který v uplynulém ročníku působil v českobudějovické juniorce. Kádr Motoru je tak pro začátek sezony jasný. V této podobě zahájí České Budějovice sezonu 2018-19.
Sociální sítě

POZOR, POZOR! Vzhledem ke kolizi fotbalového utkání Dynama se Spartou se duel Motoru s Benátkami nad Jizerou odehraje až ve...

Tak tohle je prostě paráda! ?????? Motor totiž nasázel dva góly už během prvních dvaceti sedmi vteřin, nakonec se trefil celkem...

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB

Vítězná sestava se nemění! Zahájíme druhou čtvrtinu výhrou? #hcmotor #dnesnisestava #TREvCEB