MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
20.09.2018, Klub

Vyberte dresy pro retro zápas!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Že fanoušci pomáhají klubu vybrat klasické dresy, to už se stalo v Motoru tradicí. Tentokrát ale jdeme ještě dál! Letošní retro zápas chce Motor věnovat 70. výročí od zisku prvního titulu mistrů světa v hokeji s českobudějovickou účastí. Čtveřice Čeněk Pícha, František Mizera, Jiří Macelis a František Vacovský přivezla v roce 1949 zlaté medaile ze Stockholmu a vstoupila do legend místního sportu. Právě tyto skvělé hráče chceme připomenout i pomocí dresů, ve kterých kdysi nastupovali. A teď v nich na jejich počest bude hrát Motor. Jaké to konkrétně budou? To je na vás!
Zmíněná čtyřka mistrů světa hrála v A týmu českobudějovického klubu dohromady naprosto neuvěřitelných 68 sezon! A to ještě kariéru Jiřího Macelise násilně přerval komunistický justiční zločin, který ho bezdůvodně poslal do vězení a následně mu zakázal na jihu Čech působit. Vybrali jsme na počest prvních jihočeských mistrů světa tři varianty dresů, které během svých dlouhých kariér tito hráči oblékali. A na vás je zvolit, kterým konkrétně jejich památku uctíme. Tak co, líbí se vám spíše blankytný dres Stadionu z třicátých let? Nebo červená varianta stadioňáckého dresu z konce let čtyřicátých? A nebo preferujete žlutou variantu SKP z počátku let padesátých? Možnost hlasovat máte do pondělí 8. října, kdy odhalíme vítěznou variantu i soupeře, proti kterému dresy použijeme.

Varianta 1

Varianta 2

Varianta 3

Sociální sítě

Motor měl skvěle rozjetý zápas v Třinci, dvakrát vedl o tři branky. Dohromady Jihočeši vstřelili na ledě Ocelářů sedm gólů, jenže...

Dnes nastoupíme v této sestavě ??

Dnes nás čeká střetnutí s Třincem. Preview k zápasu ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Motor s Litvínovem padl 3:4. REPORT ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…