13.03.2019, Klub

Projekt Třídy fandí Motoru opět bodoval!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — V minulé sezoně měly třídy z různých jihočeských škol možnost přijít zafandit na hokej zadarmo. Jedinou podmínkou k zisku vstupenek bylo vytvoření pořádné motorácké choreografie. V sezoně 2018-19 se projekt dařil, školáci fandili seč jim síly stačily!

Hned sedm duelů bylo zaplněno třídami z Českobudějovicka a Českokrumlovska. Celý projekt v sezoně odstartovalo Gymnázium Český Krumlov (zápas proti Porubě), na které pak navázala Základní a Mateřská škola Křemže (zápas proti Přerovu), Střední škola informatiky a právních studií (zápas proti Kadani), Základní a Mateřská škola Brloh (zápas proti Havířovu), Základní škola Kájov (zápas proti Třebíči), Biskupské gymnázium J. N. Neumanna (zápas proti Třebíči) a na závěr opět českokrumlovské gymnázium a křemežská Základní a Mateřská škola (zápas proti Frýdku-Místku). Kromě škol se do projektu také zapojil dětský hasičský kroužek SDH Češnovice, jehož členové vytvořili choreografii pro utkání s Havířovem.

Žáci ZŠ Kájov

Celkově se podle hodnocení klubu nejlépe prezentovala třída ze Základní školy Kájov, která Motor svými pokřiky podporovala po celé utkání proti Třebíči, a díky barevnému sladění byli žáci v hledišti jen těžko přehlédnutelní. Za svou podporu zaslouženě obdrželi vstupenky i na první čtvrtfinálové utkání proti Havířovu, které českobudějovičtí hokejisté ovládli poměrem 5:2.

Vítězná třída

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga