ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
21.06.2019, Klub

Miroslav Jedlička ovládl šestý ročník Motor Cupu

SVACHOVA LHOTKA — Svachova Lhotka přivítala již šestý ročník golfového turnaje Motor Cup 2019, který pořádá hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice. Výkony hráčů a průběh turnaje znepříjemnila polední bouřka, která Motor Cup na hodinu přerušila, následně se ale golfisté na hřiště vrátili a po vyhodnocení se celkovým vítězem turnaje BEST BRUTTO na rány stal Miroslav Jedlička. Vítězem golfové akademie, která probíhala současně s hlavní částí turnaje, se stala Šárka Hošková. Během turnaje se také pořádala již tradiční sbírka na motoráckou mládež, na kterou se nakonec vybralo 12 100 Kč.

Na golfovém hřišti v Golf Clubu Český Krumlov odstartovalo v 10:00 třiačtyřicet golfistů, mezi kterými byli zejména partneři klubu. Nechyběli však ani bývalí českobudějovičtí hokejisté, jako například mistři světa Jiří Lála, Radek Dvořák a Vladimír Hudáček, který turnaj ovládl v předchozích letech hned několikrát, nebo dvojnásobný mistr extraligy Petr Sailer. O catering celého turnaje se skvěle postarala obsluha resortu Svachova Lhotka, ale také již tradiční nápojový vozík řízený prezidentem klubu Romanem Turkem a generálním manažerem Stanislavem Bednaříkem, kteří občerstvovali golfisty přímo na hřišti.

text Radek Dvořák a Vladimír Hudáček na odpališti.

Hlavní kategorii turnaje ovládl již zmíněný Miroslav Jedlička, druhé místo patřilo Janu Bürgerovi a třetí Zdeňku Kneiflovi.

V kategorii handicap 0-21,0 zvítězil Václav Cvach, druhé a třetí místo obsadili bratří Jedličkové, Miroslav a Luboš.

Kategorii handicap 21,1-54 vyhrál Roman Janeček, druhý skončil Jan Kašpar a třetí Lukáš Babka, strýc českobudějovického hráče Jakuba Babky.

Fandové Motoru mohou opět volit dresy pro následující sezonu! Odkaz na hlasování je v BIU. #hcmotor #dresy #hlasovani

Už se stalo tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok....

99. narozeniny slaví nejstarší žijící český ligový hokejista Václav Lenc! V ČB hrál 13 sezon, debutoval už v roce 1938!K...

Odpoledne vyrážejí kluci na kola znovu, tentokrát na delší trasu. #hcmotor #soustredeni #Frymburk #cyklistika #TourDeLipno