24.06.2019, Redakce

Trenéři mládeže skončili druzí na fotbalovém turnaji v Lipí

Fotbalový tým složený z trenérů motorácké mládeže se výborně prezentoval na turnaji v Lipí, když vyhrál skupinu, došel až do finále a bral stříbrnou příčku.

Na fotce: horní řada zleva - Filip Čížek, Adam Vylíčil, Richard Heřmánek, Roman Fousek, Milan Dančišin, Milan Dančišin ml. Dolní řada zleva - František Čech, Ladislav Kolda, Rostislav Kadlec (vyhlášen nejlepším brankářem turnaje), Jakub Čelikovský. Chybí Filip Hejda.

Výsledky zápasů:
Motor - Sponzoři 3:2 (Čížek 2, Hejda)
Motor - FC Bajzovka 3:2 (Dančišin, Čížek)
Motor - HC Wienerberger s.r.o. 7:0 (Fousek 2, Čížek 2, Čelikovský 2, Vylíčil)
Finále: Motor - Lofo 1:5 (Čížek)

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga