18.07.2019, Klub

Fandové Motoru opět mohou volit dresy!

Už se stalo milou tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok. Jinak tomu není ani pro sezonu 2019-20! Jaká varianta vyhraje tentokrát? Máte raději horizontální či vertikální pruhy, líbí se vám logo v čísle? Nebo zvítězí textura s Černou věží? Těšíme se na vaše názory! Hlasovat pro jednu ze tří variant můžete do pátku 26.7.2019 do 16 hodin.

Varianta 1

Varianta 2

Varianta 3

text

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Slavia Praha