18.07.2019, Klub

Fandové Motoru opět mohou volit dresy!

Už se stalo milou tradicí, že Motor dává před sezonou fanouškům vybrat varianty dresů, ve kterých bude jejich klub nastupovat celý rok. Jinak tomu není ani pro sezonu 2019-20! Jaká varianta vyhraje tentokrát? Máte raději horizontální či vertikální pruhy, líbí se vám logo v čísle? Nebo zvítězí textura s Černou věží? Těšíme se na vaše názory! Hlasovat pro jednu ze tří variant můžete do pátku 26.7.2019 do 16 hodin.

Varianta 1

Varianta 2

Varianta 3

text

60. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický trenér Ernest Bokroš. Na jihu Čech odkoučoval 37 zápasů, z nich bylo 15...

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4