27.07.2019, Klub

Motor bude nastupovat v sezoně 2019-2020 s texturou Černé věže na dresech!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Do pátečního odpoledne mohli fanoušci vybírat ze tří nabízených variant dresů a my už známe vítězný dres! Ankety se zúčastnilo přesně 1700 hlasujících a nejlépe si vedla od samého začátku třetí varianta s texturou Černé věže, která ovládla hlasování stylem „start – cíl“. Jak bude dres vypadat v reálné podobě, uvidíte na předsezonní tiskové konference na začátku září.

text

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

HC Kometa Brno