01.08.2019, Tisková zpráva

Lístky na přípravu v prodeji, turnaj Motor Cup celý za 120 Kč!

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Dva domácí přátelské zápasy a k tomu premiérově turnaj nazvaný Motor Cup, jehož generálním partnerem se stala společnost Madeta. Takový je prozatím program přípravy Motoru na sezonu 2019-20, nicméně není vyloučeno, že ještě jedno utkání v prvním záříjovém týdnu přibude. Permanentkáři mají jako obvykle vstup na všechny tyto zápasy (včetně turnaje) zdarma, ostatní fandové zaplatí na přátelské duely tradičních 60 Kč. Výjimkou je turnaj Motor Cup, kterého se zúčastní týmy Motoru, rakouského Lince a ruského Chabarovsku. Na ten je možné zakoupit pouze vstupenku na celý turnaj, tedy tři duely 27., 28. a 29. srpna, za jednotnou cenu 120 Kč.
Jak už shrnoval článek na našem webu, ČEZ Motor České Budějovice doma v přípravě narazí na samé zahraniční soupeře. Novinkou je, že duely s Lincem a Chabarovskem nebudou pouze přátelské, ale sehrány budou v rámci přípravného turnaje Motor Cup 2019, jehož vítěz získá novou cennou trofej, která navazuje na slavnou tradici letního turnaje Zlatý klas, jenž se v Českých Budějovicích konal mezi lety 1970 a 1989. Vstupenky na všechny tyto atraktivní mezinárodní zápasy lze koupit už nyní on-line

Podobně jako v letošním roce, i turnaj o Zlatý klas býval obsazen vynikajícími zahraničními celky. Kromě Motoru, který turnaj ovládnul devětkrát, se mezi vítěze zapsaly i ruské celky Novosibirsku, Saratova nebo Ufy. Pětkrát turnaj vyhrála československá reprezentace, jednou se radovala Sparta Praha a úplně poslední ročník ovládnul tehdejší tým Jaroslava Pouzara ze západoněmeckého Rosenheimu. Po roce 1989 tradice turnaje zanikla, ale přesně 30 let poté se opět vrací.

Program turnaje Motor Cup

úterý 27. 8., 17:30, Linec - Chabarovsk
středa 28. 8., 17:30 České Budějovice - Linec
čtvrtek 29. 8., 17:30 České Budějovice - Chabarovsk

Již za necelé dvě hodiny začíná odvetný zápas s @lausitz_fuechse . Zvítězíme i na venkovním ledě?

Obrovský talent Pavel #Novák míří do Kanady, hrát bude za @Kelowna_Rockets. Ať se daří, Novas! ?bit.ly/2ZolMAb

PREVIEW | Zítra nás čeká odveta na ledě německého @lausitz_fuechse. bit.ly/2HoseB4

O dnešní otevřený trénink a autogramiádu byl velký zájem, z čehož máme velkou radost! ??bit.ly/2NtuJG5

Odehrané v 15:00 | U20