ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.08.2019, Filip Kortus

LNZ - CHA 4:5p - Na úvod Motor Cupu uspěl Chabarovsk nad Lincem v prodloužení

Budějovický Motor Cup začal duelem Lince s Chabarovskem a duel nakonec dospěl až do prodloužení. Dlouho vedl rakouský celek, ovšem klub z KHL dokázal vyrovnat a v prodloužení rozhodnout. O první dvě branky ruského týmu se postarali dva Češi, když se prosadili bratři Tomáš a Hynek Zohornovi. Další utkání turnaje je na programu ve středu, kdy se od 17:30 utká Motor s Lincem.

Linec - Chabarovsk 4:5p (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 5. McNeill (Roach, DaSilva), 18. Leiler (Florek), 32. Altmann (DaSilva, McNeill), 41. Schofield (DaSilva, McNeill) - 17. T. Zohorna (Faizullin, H. Zohorna), 28. H. Zohorna (T. Zohorna), 46. Gorškov (Turbin), 51. Kapiturov (Ušenin), 62. Lazarev (Vitásek, Golubev). Vyloučení: 8:4 navíc Kristler (LIN) 10 min.
Linec: Kickert (31. Stroj) – Kragl, Rutkowski, Wolf, Roach, Finn, Valach, Matzka, Altmann - Lebler, McNeill, DaSilva, Kalus, Brucker, Gaffal, Kristler, Schofield, Umicevic, Leiler, Florek, Woger, Pusnik.
Chabarovsk: Alikin - Jordán, Vitásek, Korjagin, Korobov, Kondratěv, Turbin - Kamalov, Šulenin, Faizullin, H. Zohorna, T. Zohorna, Gorškov, Golubev, Rudenkov, Ušenin, Kapiturov, Lazarev, Železkov, Kuzněcov, Boltanov.

Sociální sítě

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor Č. Budějovice