05.09.2019, Filip Kortus

DHL Juniorská liga akademií odložena, začíná turnaj O pohár DHL

Od čtvrtka měla začít DHL Juniorská liga akademií, ve které nechybí juniorka Motoru, jenže kvůli rozhodnutí Městského soudu v Praze se její začátek odkládá. Důvodem je odvolání tří klubů (Havířov, Vsetín, Přerov), kteří požadují návrat do nejvyšší juniorské soutěže.

Proti předběžnému opatření Městského soudu se svaz v dohledné době odvolá, ale jeho rozhodnutí respektuje. První kola Juniorské ligy akademií se tak odkládají. Celé vyjádření najdete zde.

V zájmu výchovy mladých hráčů zorganizoval ČSLH turnaj O pohár DHL, který odstartuje ve čtvrtek od 17:00 zápasem Plzně s Motorem. Hrát se bude dvoukolovým systémem každým s každým.

Nový ročník jinak přenese hned několik změn, o kterých jsme vás už informovali.

Rozlosování prvních zápasů juniorky Motoru

1. kolo: 5.9. čtvrtek - Plzeň - Motor 17:00
2. kolo: 6.9. pátek - Karlovy Vary - Motor 18:00
3. kolo: 13.9. pátek - Motor - Mladá Boleslav 17:30