12.09.2019, Filip Kortus

Kategorie U11 získala ve Vlašimi stříbro!

O víkendu vycestovala kategorie U11 pod vedením Michala Michala do Vlašimi, kde jí čekal solidně obsazený turnaj. Ve čtyřech zápasech si mladí motoráci připsali tři výhry a obsadili tak druhou příčku. Turnaj hráčů ročníku 2009 se hrál 2x20 minut na velkém hřišti.

Motor – Benešov 5:2
Branky a nahrávky: Řeřábek (Láf), Vostracký, L. Chaloupka (Vostracký), Kysilka (Leština), Eliáš (Vondřich).

Motor – Vlašim 5:1
Branky a nahrávky: Sedlář (J. Chaloupka), Vostracký (Walter), Záviš (Walter), Láf (J. Chaloupka), Vostracký (J. Chaloupka).

Motor – Slaný 6:1
Branky a nahrávky: Vostracký (Záviš), J. Chaloupka (Sedlář), L. Chaloupka (Vostracký), Záviš (L. Chaloupka), Záviš (Walter), Dvořák (L. Chaloupka).

Motor – Děčín 0:3

Sestava
Kalina, Jirgl, Walter, Dvořák, L. Chaloupka, J. Chaloupka, Vostracký, Záviš, Máče, Řeřábek, Láf, Sedlář, Leština, Hort, Vondřich, Kysilka, Eliáš.

Motor je doma zatím suverénní! Další výhru si připsal s @HCSlavia a pokud jste náhodou zápas neviděli, nabízíme vám jako tradičně...

Zvládli jsme to! @hcslavia jsme přehráli 4:2, hned třikrát se trefili naši obránci! #CEBvSLA #chanceliga

???? #CEBvSLA #chanceliga

Proti @HCSlavia nastoupíme v této sestavě! Bude vítězná? #hcmotor #dnesnisestava #CEBvSLA @Chanceliga