19.10.2019, Denisa Józsová

JUN: LIT - CEB 2:1p - Motor sice vedl, ale v Litvínově padl po prodloužení

Českobudějovická juniorka neprožívá zrovna ideální vstup do letošní sezóny. Vždyť do dneška vyhrála jen tři zápasy z deseti, a to navíc dva jen za dva body. A ani dnešní utkání nic nezměnilo. Motor sice vedl zásluhou Silného, ovšem domácí ještě v první třetině srovnali. V prodloužení rozhodl o jejich výhře Jindra.

Tento zápas toho z hokejového hlediska moc nepřinesl. Budějovice šly sice do vedení v osmí minutě, když se po individuální akci prosadil Michal Silný - 0:1. Severočeši ale stihli ještě před koncem první periody srovnat, a to v početní výhodě. Jindra nabil na modrou, kde byl připravený Adam Šubrt, který propálil vše, co mu stálo v cestě -1:1. Tento stav se navíc nezměnil až do konce poslední periody, takže došlo na prodloužení. To trvalo jen minutu a půl, než se trefil David Jindra, jenž rozhodl o vítězství svého celku - 2:1.