ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
27.05.2018, Filip Kortus

Houf zástupců Motoru startoval na běhu Jihočeských nadějí

Funkcionáři, trenéři, dorostenci či žáci. Ti všichni se v sobotní dopoledne postavili na start běhu Jihočeských nadějí a se znakem Motoru na dresu podpořili nadační fond.

Několik stovek závodníků se v sobotní dopoledne zúčastnilo běhu Stromovkou na pět nebo deset kilometrů, který sloužil jako podpora Jihočeským nadějím. Na konto nadačního fondu putovalo padesát korun za každý uběhnutý kilometr, o což se postaral generální partner benefičního závodu OIG POWER s.r.o.

Početné zastoupení měl na startu českobudějovický Motor. Na trať se vydali i nejvyšší představitelé klubu v čele s prezidentem Romanem Turkem. „Těší mne, že jsem se mohl zúčastnit tak povedené akce, bylo příjemné, že nás z klubu běželo tolik,“ chválil po doběhu do cíle talentovaný forvard Jakub Čížek.

Závodu přálo počasí, a tak byl pro účastníky prostor zaběhnout si kvalitní čas. „Myslím si, že jsme překvapili sami sebe tím, za jaký čas jsme to zvládli odběhnout. Měli jsme dobré tempo a výsledný čas nás potěšil,“ tvrdil Jakub Doktor, který na startu nechyběl se svým bratrem Vojtěchem.

Pro hokejisty Motoru to v průběhu suché přípravy není jediný běh. Už v sobotu se jako již tradičně zúčastní 1/2 maratonu, kde poběží čtyřčlennou štafetu.

Sociální sítě

#PREVIEW: 15. kolo @VHK_Vsetin První čtvrtinu uzavřeme na Lapači, kde hrajeme ve středu od 17:30. Více??bit.ly/2QUaekl

Dobrá zpráva potvrzena! David Gilbert a Jakub Doktor budou pokračovat v Motoru do konce sezony. ??????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

ČEZ Motor České Budějovice je klubem, který je hrdý na nominaci svých hráčů pro reprezentační potřeby a rozhodně jim nikterak...

#REPORT: Motor - @HCPoruba 8:1Dnešní duel se nám povedl! Porubu jsme přejeli jednoznačným způsobem.Více??bit.ly/2pU8UCt