ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
13.08.2019, Filip Kortus

Martin Beránek se proti Pavlodaru nebál shodit rukavice

Dostal se do potyčky, shodil rukavice a pustil se do pěstního souboje. Osmnáctiletý útočník Martin Beránek se proti Pavlodaru uvedl bitkou a ukázal, že se chce porvat o místo v sestavě jakýmkoliv způsobem. „Nechtěl jsem si to nechat líbit," říkal po utkání.

V zápase jste se uvedl pěstním soubojem proti Išmametěvovi. Jak k tomu došlo?
Dohrál jsem ho a zřejmě jsem ho trefil ramenem do hlavy. Moc se mu to nelíbilo, sekl mě a dali jsme se trochu do řeči. Mluvili jsme na sebe převážně anglicky, to hlavní jsme si rozuměli. (úsměv) Nechtěl jsem si to nechat líbit, navíc tady všichni bojujeme o místo, tak jsem se chtěl taky trochu ukázat. Ale určitě jsem se nechtěl za každou cenu rvát.

Hrálo se na přípravné utkání poměrně tvrdě?
Ano, může to být i právě tím, že se bojuje o místa v sestavě. Všichni chtějí být vidět, to je jasné. Nějaké šarvátky tam byly, ale nic speciálního bych v tom nehledal.

Co jste říkal průběhu utkání?
První třetina byla ospalá, moc se toho nestalo. Ve druhé už se hra zvedala a ve třetí se mi zdálo, že je tlačíme. K žádným šancím už jsme je moc nepouštěli, takže podle mě měl náš výkon vzestupnou tendenci.

V přípravě jste zasáhl do druhého zápasu. Jak na vás zatím působí?
Nastoupil jsem v Milevsku proti Plzni, ale odehrál jsem tam jen dvě třetiny. Honzovi Tlačilovi se udělalo odpoledne špatně, takže jsem hrál místo něho, ale ráno jsem měl ostrý trénink. Proti Kometě jsem nehrál, takže to zatím moc hodnotit nemohu.

Sociální sítě

REPORTÁŽ | Ani v dalším venkovním přípravném utkání jsme nedokázali zvítězit, na ledě Lince jsme prohráli 1:4. bit.ly/2HcRHgC

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz!

Dnes v 19:30 nastoupíme na ledě rakouského celku EHC Black Wings Linz! Jedete Motor podpořit? #hcmotor #dnesnisestava #practice...

PREVIEW | Zítra nás čeká další z přípravných zápasů. Zajíždímě na led lineckých Black Wings. Start utkání je naplánován na...