ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
22.02.2018, Adam Pavlíček

Mládež: Pozvánka na víkend

Juniorka se na domácím ledě tento víkend nepředstaví, naopak starší dorost zde odehraje obě svá utkání, která ho přes víkend čekají. Mladší dorost se v Budvar aréně ukáže jednou.

Juniorka

Junioři odehrají další zápas téměř po dvaceti dnech. V uplynulých utkáních se jim ale nedařilo. Padli třikrát za sebou, což budou chtít určitě zlomit. Svěřenci Martina Štrby a Ladislava Koldy nyní bojují v tabulce o play off, ve které jsou po dvou odehraných duelech prozatím na posledním místě. Bodově jsou na tom nejlépe Milan Dančišin s Jakubem Doktorem. Tento víkend se juniorka představí na ledě Slavie ve čtvrtek od 18:00, o dva dny později zajíždí do Vítkovic, kde padne úvodní buly ve 14:00.

Zápas proti Slavii bude možné sledovat zde.

Zápas proti Vítkovicím bude k dispozici zde..

Starší dorost

I přesto, že starší dorostenci v posledních třech utkáních získali pouhé dva body, předvádějí tuto sezónu velmi přesvědčivé výkony. V tabulce o pořadí do play off jsou nyní svěřenci Radka Bělohlava na sedmé příčce, ale pokud by jim víkendové zápasy vyšly, mohli by se vyšvihnout až na místo čtvrté. Po statistické stránce vyčnívají především Jakub Čížek a Pavel Novák, dva nejproduktivnější hráči staršího dorostu. V brance pravidelně nastupuje Daniel Svoboda, který se drží na velmi solidních číslech. Tento víkend čeká Motor Kometa (pátek, 15:00) a Jihlava (sobota, 12:30).

Utkání proti brněnské Kometě můžete sledovat zde.

Utkání proti Jihlavě budete moci sledovat zde.

Mladší dorost

Mladším dorostencům se vůbec nedaří. Pokud by jim nevyšel čtvrteční duel, připsali by si tak již desátou prohru v řadě. Zároveň je pravděpodobné, že českobudějovičtí hokejisté skončí v tabulce na posledním, tedy na šestém, místě. Na páté totiž ztrácejí propastných třináct bodů. Za dvanáct utkání stihl Pavel Novák, posbírat čtyřicet bodů a je tedy nejproduktivnějším hráčem tohoto celku. Špatně si nevede ani Jan Janoch s třiceti čtyřmi body. I mladší dorost čekají dva zápasy. První odehraje ve čtvrtek s Libercem na domácím ledě, a to od 18:00. K dalšímu vycestuje do Chomutova, kde vyzvou Piráty. Tento souboj započne v neděli od 12:00.

Utkání proti Liberci je k dispozici zde.

Utkání s Chomutovem je poté dostupné zde.

Sociální sítě

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...

Před 10 lety zemřel skvělý obránce Miroslav Dvořák. V Motoru 12 sezon (8 jako kapitán), 431 zápasů (66+134). Byl u postupu 1970 a...