10.06.2019, Klub

Motor běžel pro dobrou věc

Motor se v neděli 9.6. zúčastnil druhého ročníku běhu pro dobrou věc, když více než tři stovky hráčů, trenérů a vedení podpořily společně s dalšími desítkami fanoušků českobudějovického hokejového klubu Jihočeské naděje. Cílem běhu nebylo mít nejlepší čas, ale uběhnout předepsanou vzdálenost 1, 5 nebo 10 kilometrů. Za každý kilometr totiž společnost OIG POWER darovala na fond Jihočeských nadějí 50 Kč. Akce se za horkého letního počasí vydařila na jedničku a celkově se vybralo téměř tři sta tisíc korun!

Autor: Klára Skálová/Deník

Kromě hráčů A mužstva se Běhu Jihočeských nadějí zúčastnilo dalších devět mládežnických kategorií společně se svými trenéry. Nejrychlejší čas z Motoráků měl mládežník Jan Vazač mladší, který zaběhl 5 km za 19 minut a 31 sekund. Nejlepším z A mužstva byl výsledek Reného Vydareného s časem 22:07 na pětikilometrové trati.

text

Autor: Radka Doležalová/Deník

text Autor: Klára Skálová/Deník

Včera to bylo parádní odpoledne, co říkáte? Více než 6000 fanoušků, 10 krásných gólů a hlavně - vítězství!...