ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
10.07.2018, Filip Kortus

Motor po dovolené poprvé trénoval

Dovolená hráčům skončila, nyní už budou v tréninkovém procesu až do konce sezony. Svěřenci trenérského dua Václav Prospal - Aleš Totter se v pondělní odpoledne poprvé ukázali na ledě, když absolvovali trénink v hokejovém centru Pouzar. První týden bude pro hokejisty Motoru především zaučovací.

Už devátého července se sešel kádr Motoru k přípravě na novou sezonu. Noví trenéři Prospal s Totterem uznali za vhodné, že tým se nejprve dostane do tréninkového rytmu v prvním týdnu, který bude sloužit k zapracování a od toho následujícího se pojede naplno. "Hráčům jsme zkrátili volno z toho důvodu, že nechceme, aby přišli o to, co natrénovali," předesílal hlavní trenér Václav Prospal.

Na prvním tréninku se sešel prakticky kompletní kádr. V tomto týdnu půjdou hokejisti třikrát na led, trénovat zároveň budou i ve Sportcentru Delfín. "Od šestnáctého už pojedeme naplno, trénovat budeme na druhé ledové ploše Budvar arény," prozradil Prospal. S Jihočechy trénuje i útočník z klubu NHL Lukáš Sedlák.

Aktuální složení kádru:

Brankáři: Jan Strmeň, Petr Kváča, Daniel Svoboda.

Obránci: Zdeněk Čáp, Vojtěch Doktor, Stanislav Dosek, Daniel Dudáček, Mitchell Fillman, Ondřej Kachyňa, Šimon Kubíček, Zdeněk Kutlák, Žiga Pavlin, Karel Plášil, Pavel Pýcha, René Vydarený.

Útočníci: Jakub Babka, Martin Beránek, Cody Bradley, Miloslav Čermák, Jakub Čížek, Milan Dančišin, Jakub Doktor, Zdeněk Doležal, Lukáš Endál, Martin Heřman, Jakub Káník, Vojtěch Krcho, Martin Novák, Pavel Novák, Rok Pajič, Roman Přikryl, Michal Silný, Jiří Šimánek, Vladimír Škoda, Ondřej Šulek.

Sociální sítě

#PREVIEW: 6. kolo @LHK_Prostejov V tomto týdnu nás čeká teprve první utkání. V sobotu od 17:00 hostíme...

POZOR! Změna termínu ??Utkání s @AZ_Havirov proběhne už 9. října a nikoli 17. listopadu, kdy je v Budvar aréně kulturní akce.

Fandové už druhý rok po sobě vybírali dresy pro sezonu. Ale my teď jdeme ještě dál! Vyberte pro Motor dresy na retro zápas k...

Setkání vedení klubu s fanoušky mělo opět po roce své pokračování. Tentokrát o to zajímavější, že se ho zúčastnil i hlavní trenér...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
LHK Jestřábi Prostějov
×
×
Dnes v 12:30 | Jun.
ČEZ Motor Č. Budějovice
SKLH Žďár nad Sázavou
×
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HK Mountfield Hradec Králové
ČEZ Motor Č. Budějovice