ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
26.09.2012, Radek Papáček

Na nedělní utkání HC MOUNTFIELD s Kladnem vyprodáno!

Hokejisté HC MOUNTFIELD budou následující neděli na domácím ledě hostit Rytíře Kladno. Utkání je už v této chvíli prakticky vyprodáno. Kapacita Budvar Arény bude naplněna především držiteli permanentních karet a dále pak příznivci, kteří si vstupenky dopředu zajistili přes internetovou rezervaci na oficiálních webových stránkách klubu. Do volného prodeje v den utkání od 13:00 hod. půjdou pouze vstupenky, které do úterní půlnoci nebyly uživateli v internetové rezervaci uhrazené. I přes enormní zájem o vstupenky vedení a představenstvo klubu vůbec nezvažovalo zvýšení jejich cen.

Jiné extraligové kluby se k takovému kroku však odhodlaly. Na utkání s Kladnem v čele s Jaromírem Jágrem zvýšily ceny jednorázových vstupenek. „O tomto kroku vedení a představenstvo klubu v žádném případě neuvažovalo. Myslím si, že by to vůči našim fanouškům nebylo férové. Před touto sezonou jsme totiž představili určitou koncepci ticketingu, která přinesla například i rozmělnění cen jednorázových vstupenek. A jako klub si za touto koncepcí musíme stát. Najednou během sezony pro jedno utkání zvyšovat vstupné, to by nebyl ten správný krok,“ sděluje Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer HC MOUNTFIELD a.s.

Atraktivní utkání s Kladnem je v tuto chvíli prakticky vyprodáno. Jistotu svého oblíbeného místa v Budvar Aréně však mají všichni držitelé permanentních karet. Kdo tak v létě neváhal s pořízením celosezónní karty, jednorázové vstupenky shánět nemusel. „Naše ticketingová koncepce právě nejvíce zvýhodňuje dlouhodobé držitele permanentek,“ připomíná Zdeněk Blažek.

Veškeré vstupenky určené do volného prodeje byly prakticky okamžitě a s velkým předstihem příznivci rezervovány na internetu. Neuhrazené rezervace do úterní půlnoci dne 25. září 2012 propadly a budou uvolněny do volného prodeje v den utkání 30. září 2012 od 13:00 hod. pouze na pokladně č. 1. Jedná se však o pouhé desítky jednorázových vstupenek.

Vedení HC MOUNTFIELD chce svým fanouškům zajistit co největší komfort s vyzvednutím rezervovaných vstupenek. Všechny ostatní pokladny Budvar Arény vyjme č. 1 tak budou určené speciálně k vyzvedávání rezervovaných a uhrazených vstupenek.

Vyzvednutí rezervovaných vstupenek

Sekretariát klubu: sektory A2, A3, A4, A5, A6
Pokladna č. 2: sektory C1, C2, C3, B2, B3
Pokladna č. 3: sektory C4, C5, C6
Pokladna č. 4: sektory C7, D2, D3, D4 a Stání

Poklady č. 2 a 3 se nacházejí u lávky směrem od Sportovní haly. Pokladna č. 4 se nachází u letního kina. Rezervace si bude možnou na uvedených místech vyzvedávat od 13:00 hod.

Sociální sítě

#PREVIEW: 15. kolo @LHK_Prostejov Motor bude usilovat o páté vítězství v řadě na ledě Prostějova.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dnes si @romanprikryl10 a @_svach_ zasportovali s deváťáky na ZŠ Nerudova. ????? #hcmotor #zakladniskola #nerudovka

Slečny, dívky, ženy, dámy, opět se na vás na hokeji těšíme a opět pro vás máme připravenou speciální cenu vstupenek, dárek a...

Motor jede! V letošní sezoně nebodoval zatím pouze jednou a poradil si i se snaživým nováčkem ze Sokolova. Všech 5 gólů a další...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v   | U20
Verva Litvínov
ČEZ Motor Č. Budějovice
×
×
Dnes v 12:00 | U17
HC Tábor
ČEZ Motor Č. Budějovice