ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
29.11.2013, Redakce

Obranu Motoru vyztuží Jaroslav Kasík

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Obrana českobudějovického týmu po odchodech Posmyka a Nováka a vzhledem ke zraněním Semráda a Vráblíka potřebovala jednoznačně posílení. Proto přichází ze slovenského Popradu třicetiletý bek Jaroslav Kasík. Na jihu Čech se objeví v pondělí.
Jaroslav Kasík je odchovancem Sparty, kde v několika zápasech ochutnal i mistrovský ročník 2005-06. Následovaly jeho několikaleté štace ve slovenském Popradu, kde byl klíčovým obráncem, a v Mladé Boleslavi. Spolehlivý bek si pak vyzkoušel i dres Vítkovic a na skok byl v sezoně 2011-12 i zpět v mateřské Spartě. Nejvíc si jeho věrných služeb ale cenili právě v Mladé Boleslavi a Popradu, kde zahájil i letošní sezonu. "Potřebovali jsme zkušeného obránce s dobrou rozehrávkou, z možných kandidátů se nám Kasík jeví jako ta správná varianta," popsal důvody angažmá nového obránce sportovní ředitel Radek Bělohlav.

Kasík, v Česku stále kmenový hráč Sparty, přichází na hostování do konce sezony. K týmu Motoru se připojí na pondělním tréninku, pokud se podaří vyřídit všechny přestupové formality, mohl by nastoupit už do utkání v Třebíči.
Sociální sítě

První čtvrtinu @Chanceliga uzavíráme na ledě @LHK_Prostejov. Jakým výsledkem podle vás dnešní utkání skončí? #hcmotor...

V srpnu oslavila naše legenda JIŘÍ LÁLA šedesát let a při středečním duelu dostal i památeční dres. #Lala #legenda #60

#PREVIEW: 15. kolo @LHK_Prostejov Motor bude usilovat o páté vítězství v řadě na ledě Prostějova.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Dnes si @romanprikryl10 a @_svach_ zasportovali s deváťáky na ZŠ Nerudova. ????? #hcmotor #zakladniskola #nerudovka