19.07.2019, Filip Kortus

První týden společné přípravy má Motor za sebou, v pondělí půjde na led

První týden společného trénování mají hokejisté Motoru za sebou. Od pondělí do čtvrtka byli hráči se smlouvou na soustředění, v pátek se k nim připojili i testovaní hráči a proběhly fyzické testy. O víkendu má celý tým volno a v pondělí se poprvé v nové sezoně půjde na led.

Na testech nechyběl ani kanadský útočník Ben Hawerchuk, který je v Motoru na try outu.

Momentka z pátečního testování.

Součástí testů byl i běh na tři kilometry.

Hlavní foto: Jan Škrle

G-car index v prosinci má hned dva vítěze. Na auto od společnosti G-car se mohou těšit Jakub Suchánek a Zdeněk Doležal!

V každém zápase potvrzuje, že je hokejovým obojživelníkem. Málokdo si ho asi umí v poslední době představit jinde než na pozici...

Další série výher končí, na domácím ledě jsme prohráli s @hcslavia po prodloužení. #CEBvSLA #chanceliga

Dnes nás čeká Slavia a my nastoupíme v této sestavě! Váš tip na výsledek? #hcmotor #dnesnisestava #chanceliga #CEBvSLA

HC Sparta Praha