21.08.2019, Filip Kortus

V Jihlavě skončil dorost čtvrtý

Dvoudenní turnaj v Jihlavě má za sebou dorostenecký celek. V konkurenci pěti celků skončil na čtvrtém místě, když mu bronzová příčka utekla kvůli horšímu vzájemnému zápasu s Olomoucí.

Dle herního systému mohl tým v jednom utkání získat čtyři body. Každý zápas turnaje, určený kategorii dorostu (ročník narození 2003 a mladší), se hrál na 2x20 minut a obě dvacetiminutovky byly ohodnoceny zvlášť. Za výhru v jedné třetině byly dva body, za remízu bod a za porážku nula bodů.

Havlíčkův Brod – Motor České Budějovice 2:5 / 0:3
Branky a nahrávky: 5. Kravec, 14. Rauš (Dymák) – 2. Kalčík (Petrásek), 6. Dohnal (Kalčík), 9. Lukeš (Petrásek), 9. Kalčík (Dvořák), 15. Kantor (Petrásek), 23. Kalčík (Petrásek), 25. Lukeš (Dub), 27. Kantor (Kundrát).

Piráti Chomutov – Motor České Budějovice 0:0 / 0:0

Tábor – Motor České Budějovice 1:4 / 1:4
Branky a nahrávky: 1. Kofroň (Cháb), 25. Matašovský (Bašta, Cháb) – 4. Kundrát (Kašpar), 6. Kašpar (Marhoun), 9. Lukeš (Dub), 14. Dub, 30. Marhoun (Kašpar), 31. Hail, 38. Dub (Lukeš), 38. Kašpar (Kříž, Vavřík).

Olomouc – Motor České Budějovice 1:0 / 2:1
Branky a nahrávky: 6. Ruda, 32. Holcman (Ruda), 40. Ruda (Nesvadba) - 24. Kundrát (Placek).

Jihlava – Motor České Budějovice 3:1 / 2:1
Branky a nahrávky: 3. Pavelec, 15. Juřička (Zdarsa, Báťa), 16. Mlejnek (Melenovský), 23. Pavelec (Zdarsa), 35. Pavelec (Melenovský, Šabatka) – 8. Kundrát (Kašpar), 36. Kotouz (Hromada).