ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
24.08.2019, Filip Kortus

V neděli odveta v Německu s Lausitzerem

Odvetné utkání s Němci a také poslední venkovní prověrka před začátkem ligové soutěže. Motor čeká v neděli od 16:00 další duel proti Lausitzeru Fuechse a hokejisté z DEL 2 mají Jihočechům co oplácet. Ve středu totiž v Budvar aréně prohráli 2:4 a o víkendovém utkání si tak budou chtít spravit chuť.

Komentář Aleše Tottera

„Chceme přidat první venkovní výhru v přípravě. Je potřeba hrát stejně doma i venku. Soupeř k nám přijel s mladým kádrem, doma už zřejmě budou hrát i zkušenější hráči. Budou hrát aktivně, na to musíme být připraveni. Jsem zvědavý, jak se s tím vypořádáme. Bude to pro nás kvalitní příprava, přestože nás čeká dlouhé cestování."

Středeční vzájemné utkání

ČEZ Motor - Lausitzer Fuechse 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Kloz (Novák), 22. Kloz (Lytvynov), 38. Endál (Novák), 55. Novák (Endál, Novák) – 24. Breitkreuz (Murphy), 60. Hammond (Murphy, Keussen). Vyloučení: 7:10, navíc Murphy (LAF) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 2120.
Sestava Motoru: Klouček – Pýcha, Svach, Vydarený, Suchánek, Pavel, Lytvynov – Hawerchuk, Gilbert, Karabáček – Holec, Kloz, M. Novák – Endál, Šimánek, P. Novák – Babka, Venkrbec, Beránek.
6. přípravné utkání

Lausitzer Fuechse

ČEZ Motor České Budějovice

Neděle 25. srpna 2019, 16:00
Ledová aréna

Sociální sítě

Maximální soustředění Marka Čiliaka před debutem v brankovišti Motoru! #hcmotor #nejenhokej #koncentrace #SPAvCEB

Vstupenky na zítřejší zápas s Plzní už si může koupit každý bez omezení za 50 Kč. Těšíme se na...

Ještě do zítra mají permanentkáři přednostní právo zakoupit si vstupenky na zápas s Plzní. Pokud nebudou tímto způsobem...

Do prodeje šly vstupenky na první zápas Generali Česká Cupu s Plzní. Kupovat mohou do omezeného hlediště prozatím jen...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
HC Škoda Plzeň